• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
24 sie 2009 12:01

Storczykom chwała!

Oczywiście nie tylko im. Trzeba pokłonić się także gardeniom i filodendronom, fikusom i kaktusom, skrzydłokwiatom i begoniom... Są piękne i wyjątkowe, dlatego zasłużyły na równie wyjątkowe doniczki.

Grand Cru - osłonka na doniczkę, o prostej formie z pionowymi żłobieniami; biała porcelana, wys. 13 cm. Cena: ok. 144 zł, Rosendahl/Fide.pl.

Rosendahl/Fide.pl osłonka na doniczke
fot. Rosendahl/Fide.pl

Amy - klasyczna, ceramiczna donica w mocnym kolorze - do wyboru: soczysta pomarańcza, dojrzała śliwka, zielony groszek i multikolorowe; dostępne donice o średnicach: 14, 16, 18 i 20 cm. Cena: od 55 do 140 zł (w zależności od wymiarów), Teer Stege.

Teer Stege donica
fot. Teer Stege

Interior - osłonka na doniczkę, z grubego, szarego szkła; w szkle widoczne są zatopione bąbelki powietrza; śred. 16 cm, wys. 14 cm. Cena: ok. 75 zł, Sagaform/Fide.pl.

Sagaform/Fide.pl osłonka na doniczke
fot. Sagaform/Fide.pl

Doniczki - ciężkie, solidne, z ceramiki; 12x14 cm i 18x18 cm. Cena: ok. 65 zł, Drescher/Galeria Limonka.

Drescher/Galeria Limonka DONICZKI
fot. Drescher/Galeria Limonka

Masina - osłonka na doniczkę z ceramiki, biało-szara kolorystyka i nowoczesny wzór graficzny tworzący motyw rozwijającego się kwiatu; w dwóch rozmiarach; wodoodporna. Cena: od ok. 39 zł, Meble VOX.

Meble VOX osłonka na doniczke
fot. Meble VOX

Greens - donica na kółkach; stal nierdzewna z elementami pastiku we wnętrzu; wys. od 32,5 do 49 cm, śred. od 30 do 60 cm. Cena: od 489 do 1.239 zł, Blomus.

Blomus donica
fot. Blomus

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH