Ręcznie malowane kwiaty na białej tapecie to propozycja z oferty Castoramy. Fot. Castorama.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Ręcznie malowane kwiaty na białej tapecie to propozycja z oferty Castoramy. Fot. Castorama.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
23 marz 2015 15:16

Szybka metamorfoza salonu. Modne fototapety

Kwiaty we wnętrzu stworzą przytulny, romantyczny nastrój. Podkreślą przy tym kobiecy charakter aranżacji.

Fototapeta w salonie to szybki i prosty sposób na jego metamorfozę. Jej przyklejenie zajmuje nie wiele czasu i nie wymaga przy tym generalnego remontu wnętrza. Poza tym śmiało można wykonać to własnoręcznie. Dodatkowym atutem tego typu rozwiązania jest także nieduży koszt. Dobrej jakości fototapetę na całą ścianę salonu można już kupić za niecałe 200 zł.

Fototapeta doskonale sprawdzi się jako dekoracja ściany za kanapą bądź telewizorem, a nowoczesne technologie druku sprawią, że będzie prezentować się niezwykle efektownie. I choć sam pomysł nie jest nowością, a fototapety znamy od lat, to prezentowane na nich obrazy, zdjęcia czy grafiki potrafią wprawić w zdumienie.

Bowiem największym atutem fototapet jest ogromna ilość wzorów i kolorów, która pozwala w pełni spersonalizować własny salon. Obecnie na fototapecie możemy mieć wszystko. Od motywu z natury poczynając, poprzez obrazy wielkich miast i egzotycznych miejsc, a na samych dziełach sztuki kończąc. Więcej - możemy mieć własne zdjęcie, które poza oczywistymi walorami estetycznymi, ma niewątpliwą wartość sentymentalną.

Te z motywem kwiatów wprowadzą do wnętrza wiosenną aurę budując przy tym romantyczny nastrój w każdym salonie. Przekonajcie się sami.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH