Tapeta Earth marki JVD, przypominająca wykonany akwarelami pejzaż, podkreśli minimalistyczny charakter aranżacji oraz wprowadzi do wnętrza nieco nostalgiczny klimat. Fot. JVD.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Tapeta Earth marki JVD, przypominająca wykonany akwarelami pejzaż, podkreśli minimalistyczny charakter aranżacji oraz wprowadzi do wnętrza nieco nostalgiczny klimat. Fot. JVD.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
09 sty 2015 11:31

Tapety w szarościach. Modne wzory, ciekawe odcienie

Szarość jest często wybierana jako kolor ścian. I nic w tym dziwnego bo znakomicie komponuje się z innymi kolorami, a przy tym jest bardzo modna. Zobaczcie najładniejsze tapety w jasnych i ciemnych odcieniach tej barwy.

Szare wnętrza nierzadko kojarzą się z nudą i smutkiem. Nic bardziej mylnego, gdyż barwa ta ma wiele odmiennych odcieni: od zbliżonego do czerni zaczynając, przez popielaty i srebrzysty, po bardzo jasny rozświetlający pomieszczenie.

Ściany w kolorze betonu idealnie sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach, szczególnie w stylu loft. Jednak barwę tę z powodzeniem można stosować we wnętrzach o tradycyjnej stylistyce. W rustykalnych pokojach stanowi doskonałą przeciwwagę dla ciepłych barw, natomiast w eleganckich wnętrzach podkreśla styl i dodaje szyku. Szczególnie gdy do dekoracji wykorzystamy tapetę w eleganckie wzory.

Ściany wykończone szarą tapetą stanowią znakomite tło dla kolorowych mebli i dodatków. Ciekawy kontrast uzyskamy łącząc szary papier z pomarańczową, żółtą, zieloną czy czerwoną barwą. Należy jednak pamiętać, żeby nie przesadzić z ilością kolorowych dodatków czy mebli. Zbyt duża ich ilość może przyćmić dość neutralną szarość, wnętrzu odebrać wrażenie przestrzenności, a zamiast tego wprowadzić kolorowy bałagan.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH