Żółta lampa podłogowa wnosi do biało-czarnego wnętrza odrobinę młodzieńczej ekstrawagancji. Zasłony z kolekcji Paris marki Casadeco. Fot. Casadeco.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Żółta lampa podłogowa wnosi do biało-czarnego wnętrza odrobinę młodzieńczej ekstrawagancji. Zasłony z kolekcji Paris marki Casadeco. Fot. Casadeco.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
17 cze 2014 13:23

Twój salon jest bez wyrazu? Zobacz, jak odmienią go kolorowe detale

Pomarańczowe poduszki, żółta lampa, a może niebieska półka. Każdy z tych detali jest dobry do przełamania monotonnego wystroju, pod warunkiem, że wyróżnia się z aranżacji kolorem.

Bardzo często decydujemy się urządzić salon w bieli, czerni i szarościach, różnych odcieniach beży oraz kolorze drewna. I nie ma się czemu dziwić, bo takie aranżacje są najbardziej uniwersalne. Niestety, może się też wydawać, że takie „transparentne” wnętrza są pozbawione charakteru. Co zatem zrobić aby zachować uniwersalny wygląd salonu nadając mu jednocześnie indywidualny, mniej lub bardziej wyrazisty styl?

Wystarczy wprowadzić do wystroju detale w intensywnych kolorach. Najmniej kosztowne są oczywiście poduszki dekoracyjne oraz różnego rodzaju bibeloty. Potrafią one dość mocno odmienić aranżację, a gdy nam się znudzą – bez większego żalu wymienimy je na inne. Nieco większy budżet musimy przeznaczyć na kolorowe zasłony, oświetlenie czy dywan. Możemy także postawić na meble, których poszczególne moduły są w oryginalnych, odbiegających od reszty wyposażenia kolorach.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH