Pomarańczowy dywan ożywił ciemnoszarą aranżację. Fot. RC+D.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Pomarańczowy dywan ożywił ciemnoszarą aranżację. Fot. RC+D.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
06 cze 2014 11:48

Twój salon jest nudny? Ożyw go pomarańczowym kolorem!

Twój salon wydaje się smutny? A może po prostu brakuje Ci energii? Jeden i drugi problem może rozwiązać dawka pozytywnego koloru. Zobacz, jak pomarańczowe detale mogą ożywić pokój i poprawić samopoczucie.

Ciepły i pełen energii kolor aromatycznych cytrusów symbolizuje młodość i nowoczesność, otwartość oraz radość. Wydaję się więc idealny do pokoju dziennego, w którym spędzamy sporo wolnego czasu, jak również przyjmujemy gości. Barwa ta potrafi również zwiększyć motywację do działania, oraz podnieść poczucie własnej wartości. Sprawia miłe wrażenie, wysyła sygnał o spontaniczności, żywości i przyjaznym nastawieniu. Przesłanie pomarańczowego koloru można określić jednym zdaniem: doskonale radzę sobie w życiu i mam dość energii, aby osiągnąć wszystko czego pragnę.

Urządzając wnętrza z wykorzystaniem pomarańczu możemy tworzyć niezliczoną ilość aranżacji, a to dzięki temu, że barwa ta znakomicie komponuje się z innymi kolorami. Efektownie rozwesela ciemne i smutne odcienie, a w zestawieniu z tymi ciepłymi, tworzy oryginalne aranżacje wobec których, trudno przejść obojętnie. Skorzystajcie z tego koloru, aby odzyskać optymizm i odmłodzić swój dom. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH