Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Jasnoszare, ciężkie zasłony z dekoracyjnym, białym wzorem to propozycja z kolekcji Folk firmy Mark Alexander. Dodadzą niepowtarzalnego uroku nie tylko folkowym aranżacjom. Fot. Mark Alexander.

Jasnoszare, ciężkie zasłony z dekoracyjnym, białym wzorem to propozycja z kolekcji Folk firmy Mark Alexander. Dodadzą niepowtarzalnego uroku nie tylko folkowym aranżacjom. Fot. Mark Alexander.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 05 lut 2015 13:44 (aktualizacja: 06 lut 2015 07:59)

Urządzamy salon: piękne zasłony najlepszych światowych marek

Piękne, odpowiednio dobrane do wnętrza zasłony są prawdziwą dekoracją okna. Zobaczcie najciekawsze propozycje tkanin dekoracyjnych najlepszych światowych marek.

Jedwabne lub żakardowe, z wzorem tkanym albo drukowanym. Między innymi takie tkaniny produkuje jeden z najbardziej znanych na świecie producentów tkanin, Grupa Romo. Tworzy ją sześć marek: Romo,  Romo Black Edition,  Mark Alexander,  Kirk by Design,  Villa Nova  oraz Zinc Textile.

Założona w 1902 roku w Wielkiej Brytanii firma tworzy tkaniny obiciowe i ozdobne, tapety, dekoracje do domów prywatnych oraz wnętrz publicznych. Wśród materiałów dekoracyjnych znajdziemy nadruki klasycznych i współczesnych grafik, luksusowe damaszki, jedwabie, żakardy czy delikatne aksamity.

Prestiż tkanin każdej z sześciu marek jest zbudowany na dwóch ważnych czynnikach: ekskluzywnych wzorach tworzonych przez doświadczonych projektantów, jak również przyjaznych stosunkach pracowników firmy z najlepszymi ekspertami. Nowe kolekcje wypuszczane są na rynek dwa razy w roku, w styczniu i wrześniu. Dzięki ogólnoświatowej sieci dystrybutorów i agentów, ekskluzywne kolekcje są rozpoznawalne w ponad 70 krajach.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA