Wiosenne inspiracje: salaterka ServoLine. Fot. Krosno

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Wiosenne inspiracje: salaterka ServoLine. Fot. Krosno
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
29 marz 2018 08:33

Wiosenny salon - tak go ozdobisz kwiatami

Pękate, smukłe czy rozkloszowane... Ich wysokość wazony. Solo albo w duecie: z bukietem, świecą, tekstyliami lub dowolnymi ozdobami!

Jeśli lubisz harmonię w swoim otoczeniu, postaw na klasyczne kształty, które świetnie sprawdzą się zarówno przy pojedynczych kwiatach, jak i obszernych bukietach. Wybierz jeden wazon lub postaw na zestaw, który stworzy przestrzenną oprawę dla zieleni. W tej roli znakomicie sprawdzą się wazony Nova z kolekcji Modern marki Krosno. Są to formy o solidnym, stabilnym dnie i szlachetnie wykończonej krawędzi – ciętej i polerowanej, ukazujące kunszt ręcznej produkcji szkła.

Bukiet polnych kwiatów

Stęsknieni za wiosną, chcemy czerpać garściami z natury, wpuścić do domu promienie słońca i żywe kolory. Jeśli znudziły ci się bukiety w klasycznym wazonie, poeksperymentuj z polnymi kwiatami, wyjdź poza schemat i improwizuj z niestandardowymi aranżacjami szkła! Krosno w roli wazonu proponuje… paterę na owoce i salaterkę z kolekcji Servo Line. Duża średnica naczyń pozwala na różnorodność dekoracji i daje pole do szaleństw z naturą.

Do góry nogami

Gdy natura budzi się do życia, nie ma mowy o przesadzie. Tonąca w kwiatach jadalnia to idealne otoczenie do celebrowania wiosny, a kwiaty mogą zdobić stół nie tylko w majestatycznym wazonie. Pobudź zmysły domowników i gości, zamykając je w… szklance odwróconej do góry dnem! Postaw na efekt, przy użyciu szklanki z linii Passion marki KROSNO i polnych kwiatów lub jadalnych, które stworzą kompozycję z serwowanymi daniami.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH