Fot. Eurofirany

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Fot. Eurofirany
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
02 marz 2017 14:14

Wystrój okna - skorzystaj z porady dekoratora

Właściwe pomiary, dobór tkanin oraz ozdób, projekt upięcia, szycie i montaż – stworzenie idealnej dekoracji okna wymaga odpowiednich przygotowań. Na każdym z tych etapów warto skorzystać z pomocy specjalisty – dekoratora, który zadba o każdy szczegół aranżacji.

Odpowiednio zaprojektowana dekoracja okienna podkreśla charakter wnętrza, jest jego ozdobą, a jednocześnie spełnia szereg funkcji, np. zapewnia intymność czy odpowiednie nasłonecznienie. Stworzenie idealnego wystroju wymaga zarówno przemyślanego projektu, dobrych tkanin, a także starannego wykonania – na etapie szycia, jak i montażu dekoracji. Wiedząc, jak istotny jest każdy z tych elementów, specjalizująca się w dekoracjach okiennych marka Eurofirany oferuje kompleksową usługę. Rozpoczyna się od współpracy z dekoratorem, który przyjeżdża pod wskazany adres, dokonuje pomiarów, pomaga w wyborze tkanin i karniszy, a następnie projektuje całą aranżację. Kolejnym etapem jest szycie i montaż dekoracji przez profesjonalistów. W efekcie otrzymujemy idealnie dopasowany wystrój okna z wykorzystaniem wysokiej jakości tkanin, skrojonych na miarę naszych potrzeb.

- Zadaniem dekoratora jest stworzenie aranżacji dopasowanej do charakteru wnętrza – takiej, która wydobędzie jego atuty i ukryje mankamenty. Pomoc specjalisty bywa nieoceniona, zwłaszcza gdy mamy nietypowy wymiar okien lub niestandardowe rozmieszczenie, ale także kiedy brakuje nam pomysłu na ciekawą aranżację. Współpracując z ekspertem mamy pewność, że ostateczny efekt będzie skrojony na miarę naszych oczekiwań – mówi Izabela Bożek z firmy Eurofirany.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH