Puszysty szary dywan w eleganckim, nowoczesnym salonie. Projekt: Agnieszka Ludwinowska. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Puszysty szary dywan w eleganckim, nowoczesnym salonie. Projekt: Agnieszka Ludwinowska. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
08 sie 2016 14:54

Dywan w salonie znowu modny! 10 pomysłów z polskich domów

Jak wybrać najlepszy dywan do mieszkania? Skorzystajcie z porad ekspertów, zobaczcie także jakie dywany wybrali inni. Warto, bo dywany są znowu modne.

Prostokątny, okrągły, puszysty czy z niskim runem? Dopasowany do kolorystyki i stylu całej aranżacji, a może wręcz przeciwnie – wyróżniający się na tle całego wnętrza? Jeśli zastanawiasz się, który dywan najlepiej sprawdzi się w Twoim domu, poznaj porady dotyczące jego wyboru. Dowiedz się także, jak należy układać dywan w zależności od rodzaju pomieszczenia i usytuowania mebli.

Dywany są nieodłącznym elementem dekoracyjnym polskich domów już od bardzo wielu lat. W drugiej połowie poprzedniego stulecia rozkładane były najczęściej na całej powierzchni pomieszczenia. Moda ta zmieniła się na początku XXI wieku, kiedy to zapanował trend na odsłanianie paneli podłogowych oraz naturalnego drewna. A jak dziś najlepiej dopasować dywan do wyglądu i rozmiarów każdego pokoju? Specjaliści marki Dekoria.pl stworzyli infografikę, która pomoże we właściwym wyborze.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH