Duże okna tuż przy biurku to najlepsze rozwiązanie problemu oświetlenia miejsca pracy. Fot. Wirchomski.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Duże okna tuż przy biurku to najlepsze rozwiązanie problemu oświetlenia miejsca pracy. Fot. Wirchomski.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
31 gru 2013 10:53

Gabinet dżentelmena urządzony w klasycznym stylu

Podobno eleganckiego mężczyznę poznaje się po szykownych butach, wysokiej klasy zegarku i zadbanych dłoniach. Coraz częściej prawdziwemu dżentelmenowi przypisuje się jeszcze jeden atrybut – własny gabinet.

Ambicją większości eleganckich mężczyzn jest stworzenie w domu ekskluzywnego wnętrza, które będzie miejscem pracy, jak i relaksu. Doskonałą przestrzenią wykorzystywaną do spotkań biznesowych, jak również odpoczynku z książką lub przy dobrej muzyce. Podczas aranżacji gabinetu eleganckiego mężczyzny należy położyć akcent na jakość zastosowanych materiałów oraz perfekcję wykonania mebli, zabudowy i dodatków.

Pierwszoplanową rolę niewątpliwie odgrywa biurko oraz fotel, które najlepiej usytuować vis a vis wejścia do pokoju. Biurko biznesmena powinno posiadać miejsce do przechowywania dokumentów, aby uniknąć wrażenia nieładu na jego blacie. Niezwykle ważnym elementem gabinetu jest biblioteka. Wysoki, okazały mebel powinien umiejętnie eksponować książki, a jednocześnie zapewnić do nich łatwy dostęp.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH