Projekt: Marta Kruk. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Projekt: Marta Kruk. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Ewa Kozioł
27 paź 2016 12:20

Kolor w salonie. Pomysły z polskich domów

Czerwony czy zielony? Fioletowy a może turkus? Szukacie pomysłu na aranżację salonu z kolorowym akcentem, zajrzyjcie do naszej galerii.

Jak „wprowadzić” kolor do salonu? Odpowiedź nie jest prosta, bo możliwości mamy tu naprawdę wiele. W zasadzie to ogranicza nas jedynie wyobraźnia. 

Kolorowe mogą być ściany – jedna lub wszystkie. Do wyboru mamy bardzo szeroką paletą barw lub równie bogaty asortyment tapet i fototapet. Kolejna propozycja – to kolorowa kanapa lub jedynie fotel. I wreszcie kolor świetnie sprawdzi się także w różnych dodatkach. Może to być dywan, lampa, obraz, poduszki.

Jeśli mamy neutralne wnętrze to żywe, intensywne kolory pięknie je ożywią, a jeśli zdecydujemy się na kolor na ścianach to z kolei stonowane, pastelowe odcienie, doskonale go wyciszą, uspokoją. Wszystko zależy od tego, jaki ostatecznie efekt w swoim salonie chcemy osiągnąć.

Urządzając salon pamiętajmy jednak, aby zachować kolorystyczny ład. Zbyt duża ilość barw w jednym pomieszczeniu może sprawić, że zamiast pięknego wnętrza otrzymamy efekt zupełnie odwrotny.

Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie jak w kolorami poradzili sobie architekci. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH