Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Przy dużym, eleganckim stole można urządzić ucztę nawet na 10 osób. Fot. Mobil Frenso.

Przy dużym, eleganckim stole można urządzić ucztę nawet na 10 osób. Fot. Mobil Frenso.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 12 cze 2014 10:35 (aktualizacja: 16 cze 2014 08:05)

Luksusowy salon z jadalnią. Pomysł na aranżację dużego wnętrza

Połączenie salonu z jadalnią to znakomity pomysł na aranżację dużego pomieszczenia. Z wykorzystaniem eleganckich mebli i klasycznych dodatków można stworzyć wytworne wnętrze, do którego zaprosisz na szybką kawę lub wystawny obiad.

Chociaż obie strefy, jadalnianą i salonową, urządzono klasycyzującymi meblami z tej samej kolekcji, zauważyć można pewne detale rozgraniczające te dwie przestrzenie. Pewną granicę stanowi drewniana meblościanka „ucinająca” białą powierzchnie ściany widocznej w jadalni. Granicę części wypoczynkowej wyznacza też jasna, nowoczesna sofa. Uzupełniają ją wygodne fotele oraz niski stolik kawowy z ażurowymi zdobieniami. W tej samej stylistyce jest również niewielki kubik ustawiony przy siedziskach. Koronkowy wygląd stolików sprawia, że klasyczne wnętrze nabiera nieco lekkości i odrobiny finezji.

O ile w strefie wypoczynkowej mamy do czynienia z duetem bieli i brązu, o tyle przestrzeń jadalniana urządzona jest pod dyktando tej drugiej barwy. Elegancki stół, barek i ozdobną szafę uzupełniają krzesła w apetycznym kolorze kawy z mlekiem. Lakierowane fronty, błyszczące zdobienia mebli, jak również pozłacane lampy oraz rama lustra dodatkowo podkreślają luksusowy charakter tego salonu.

Fot. Meble z kolekcji Iland marki Mobil Frenso.

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA