Przy dużym, eleganckim stole można urządzić ucztę nawet na 10 osób. Fot. Mobil Frenso.

Zobacz galerię [11 zdjęć]

Przy dużym, eleganckim stole można urządzić ucztę nawet na 10 osób. Fot. Mobil Frenso.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
12 cze 2014 10:35

Luksusowy salon z jadalnią. Pomysł na aranżację dużego wnętrza

Połączenie salonu z jadalnią to znakomity pomysł na aranżację dużego pomieszczenia. Z wykorzystaniem eleganckich mebli i klasycznych dodatków można stworzyć wytworne wnętrze, do którego zaprosisz na szybką kawę lub wystawny obiad.

Chociaż obie strefy, jadalnianą i salonową, urządzono klasycyzującymi meblami z tej samej kolekcji, zauważyć można pewne detale rozgraniczające te dwie przestrzenie. Pewną granicę stanowi drewniana meblościanka „ucinająca” białą powierzchnie ściany widocznej w jadalni. Granicę części wypoczynkowej wyznacza też jasna, nowoczesna sofa. Uzupełniają ją wygodne fotele oraz niski stolik kawowy z ażurowymi zdobieniami. W tej samej stylistyce jest również niewielki kubik ustawiony przy siedziskach. Koronkowy wygląd stolików sprawia, że klasyczne wnętrze nabiera nieco lekkości i odrobiny finezji.

O ile w strefie wypoczynkowej mamy do czynienia z duetem bieli i brązu, o tyle przestrzeń jadalniana urządzona jest pod dyktando tej drugiej barwy. Elegancki stół, barek i ozdobną szafę uzupełniają krzesła w apetycznym kolorze kawy z mlekiem. Lakierowane fronty, błyszczące zdobienia mebli, jak również pozłacane lampy oraz rama lustra dodatkowo podkreślają luksusowy charakter tego salonu.

Fot. Meble z kolekcji Iland marki Mobil Frenso.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • gość, 2014-08-29 15:35:30

    na wysoki połysk, świetne
  • PiotrN, 2014-07-30 14:44:42

    Autor tego projektu musi lubić styl orientalny/japoński. Bardzo dobrze dobrane elementy i kolory fajnie ze sobą grają i tworzą prawie jedność i "ideał". Mówię "ideał" z jednego względu, w stylu japońskim wszystko jest poukładane, a przestrzenie mierzone linijką z błędem do setnych milimetra. Tylko zjeść sushi.

POLECAMY W SERWISACH