W nowoczesnym wnętrzu idealnie sprawdzi się ukryta w ścianie meblościanka. Projekt: Maciej Brzostek. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [10 zdjęć]

W nowoczesnym wnętrzu idealnie sprawdzi się ukryta w ścianie meblościanka. Projekt: Maciej Brzostek. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Pancewicz
30 paź 2017 09:32

Meble do salonu. Modne zabudowy na zamówienie

Meblościanki znów wracają do łask, jednak nie pod postacią znanych nam sprzed lat ciężkich i masywnych mebli, ale jako modne i nowoczesne zabudowy.

Urządzając salon warto wziąć pod uwagę meble wykonywane na indywidualne zamówienie. Tym sposobem dopasujemy je do wnętrza, dzięki czemu zyskamy pewność, że wszystko będzie zgodne z naszymi potrzebami. Meble na wymiar to doskonałe rozwiązanie, jeśli salon jest nieustawny, ma wnęki lub zwyczajnie potrzebujemy dużo miejsca na przechowywanie.

Gotowe meble zapewniają ograniczoną ilość przestrzeni, na której możemy przechowywać swoje rzeczy. Zabudowy z kolei mogą być znacznie pojemniejsze i wyższe, co od razu skutkuje większą ilością miejsca wewnątrz nich. Ponadto zabudowy można z łatwością wmontować w ściany, dzięki czemu nie zmniejszymy powierzchni pomieszczenia. Jest to szczególnie praktyczne rozwiązanie w przypadku małych salonów. 

Czytaj również: Meble do salonu. Regały i półki w modnym stylu

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Darka, 2017-11-04 21:27:07

    Zdecydowanie nie ma to jak meble szyte na miarę salonu. za msc wprowadzamy się do nowego domu i właśnie kuchnia, a także meblościanka + szafa są robione na zamówienie w salonie agaty. Zabudowy zgodnie z projektem idealnie dopaswuja sie do wymiarów pomieszczenia. Kuchnia jest już zamontowana - modułowy system wypełnia \"dziury\" przestrzenne nie wywołując wrażenie zagracenia. Na meblościankę czekamy jeszcze tydzień mam nadzieje, ze bedzie równie dobrze \"zgrana\" z wnętrzem jak kuchnia :)

POLECAMY W SERWISACH