Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fototapeta łączy się kolorystycznie z dodatkami. Proj. wnętrza Monika i Adam Bronikowscy, Hola Design. Fot. Bartosz Jarosz.

Fototapeta łączy się kolorystycznie z dodatkami. Proj. wnętrza Monika i Adam Bronikowscy, Hola Design. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Monika Siemieniuk
  • 18 lip 2016 09:26 (aktualizacja: 19 lip 2016 12:27)

Modny salon w industrialnym stylu

To wnętrze dla miłośników minimalizmu! Fototapeta na jednej ze ścian perfekcyjnie wkomponowuje się w wystrój całego wnętrza. Choć jest to przestrzeń urządzona bez zbędnych elementów, to posiada swój specyficzny klimat.

Salon utrzymany jest w jasnej kolorystyce - białe ściany estetycznie współgrają z białą cegłą. Biel powiększa optycznie pokój, dodaje mu świeżości i naturalności. Salon jest jedynym tak dokładnie oświetlonym miejscem w całym mieszkaniu. Najbardziej rozjaśnia go naturalne światło z dużych okien. Dodatkowym źródłem światła są czarne lapy, które kontrastują z bielą pokoju.

Aranżacja salonu pozbawiona jest elementów dekoracyjnych. Centralne miejsce to kanapa umieszczona przed sprzętem RTV. Dodatkowo stolik umieszczony tuż obok wprowadza do przestrzeni nową, niebieską barwę, która łączy się z dodatkami (poduszkami) oraz fototapetą odwołującą się do industrialnej tematyki. 

PROJEKTANT

Monika i Adam Bronikowscy

Hola Design - Projektowanie Wnętrz

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA