Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
16 lut 2014 05:21

Muzyczny gabinet z funkcją salonu

W tym nowoczesnym gabinecie wszystko gra – dosłownie i w przenośni. A to za sprawą nietypowego wyposażenia biura, w którym pracuje i wypoczywa wielki miłośnik muzyki.

Nowoczesne meble, jasna kolorystyka oraz imponujący sprzęt grający, to atrybuty domowego gabinetu projektu arch. Aliny Grzybowskiej. Ten nietypowy jak na biuro, grający detal wskazuje, że jest ono także miejscem relaksu.

Niestandardowe meble

W „muzycznym” gabinecie funkcję biurka pełni stół o nowoczesnej, geometrycznej formie. Zamiast fotela obrotowego towarzystwa dotrzymują mu designerskie, białe krzesła. Wszelakie akcesoria biurowe oraz dokumenty skrzętnie ukryto w transparentnej zabudowie, dyskretnie zlewającej się z białymi ścianami. Drewniane regały pełnią jedynie funkcję dekoracyjną - eksponują pokaźne zbiory płyt winylowych, chluby gospodarza gabinetu. Wizualnie i tematycznie korespondują z nimi głośniki o drewnianych frontach.  

Zamiast tradycyjnej lampki na biurko, oświetlenie miejsca pracy zapewnia lampa zamontowana do sufitu. Przy tak dużej płaszczyźnie blatu okazało się to najlepszym rozwiązaniem.  

Koncepcja 2w1

Aranżację zdominowaną przez biele, beże i jasne drewno przełamuje granatowa kanapa i pufa. Wypoczynek stanowi też swego rodzaju naturalną barierę między przestrzenią pracy i rekreacji. Uzupełnia ją niewielki stolik kawowy oraz nowoczesny, wygodny fotel, dzięki którym wnętrze zyskuje salonowy charakter.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH