Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Wszechobecna biel tonizuje i uspokaja wszelkie kolorystyczne "wyskoki", stając się zarazem idealnym tłem dla biżuteryjnych dodatków: ozdobnych poduszek i wyrafinowanych w formie wazonów. Fot. Bartosz Jarosz.

Wszechobecna biel tonizuje i uspokaja wszelkie 
kolorystyczne
  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 12 lis 2010 10:00 (aktualizacja: 19 gru 2013 11:09)

Natura kameleona

Biel umożliwia całkowitą przemianę wnętrza. Dzisiaj sporo tu metalicznych, połyskujących akcentów, dużo złota i srebra. A jutro? Kto wie...

Swoista świeżość i rześkość tego wnętrza to zasługa bieli, grającej w nim kolorystyczne "pierwsze skrzypce". Takiego odbioru całości nie burzą, odbiegające nieco barwą, podłoga, fornirowana ścianka telewizyjna czy złote zasłony z ekoskóry w oknie. Wszechobecna biel tonizuje i uspokaja wszelkie kolorystyczne "wyskoki", stając się zarazem idealnym tłem dla biżuteryjnych dodatków: ozdobnych poduszek i wyrafinowanych w formie wazonów. Warto też zwrócić uwagę na nieszablonowe dekoracje: trzy poziome, zdobione tapetą panele ścienne oraz pomalowane na biało suche gałązki. Salon jest miejscem doskonale oświetlonym dzięki kilku rodzajom lamp. W podwieszanym suficie umieszczono sześć kryształowych lampek, nad jedną z białych kanap - dwie lampy wiszące, zaś nad drugą stanęła replika lampy Arco z 1962 roku (proj. Achille Castiglioni). U wejścia do salonu postawiono łukowatą ścianę z luksferów, za którą znajduje się łazienka. Wieczorami, zaokrąglona ściana staje się źródłem dodatkowego, nieco zjawiskowego światła.

PROJEKTANT

WASZE KOMENTARZE (3) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA