Wszechobecna biel tonizuje i uspokaja wszelkie 
kolorystyczne

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Wszechobecna biel tonizuje i uspokaja wszelkie kolorystyczne "wyskoki", stając się zarazem idealnym tłem dla biżuteryjnych dodatków: ozdobnych poduszek i wyrafinowanych w formie wazonów. Fot. Bartosz Jarosz.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
12 lis 2010 10:00

Natura kameleona

Biel umożliwia całkowitą przemianę wnętrza. Dzisiaj sporo tu metalicznych, połyskujących akcentów, dużo złota i srebra. A jutro? Kto wie...

Swoista świeżość i rześkość tego wnętrza to zasługa bieli, grającej w nim kolorystyczne "pierwsze skrzypce". Takiego odbioru całości nie burzą, odbiegające nieco barwą, podłoga, fornirowana ścianka telewizyjna czy złote zasłony z ekoskóry w oknie. Wszechobecna biel tonizuje i uspokaja wszelkie kolorystyczne "wyskoki", stając się zarazem idealnym tłem dla biżuteryjnych dodatków: ozdobnych poduszek i wyrafinowanych w formie wazonów. Warto też zwrócić uwagę na nieszablonowe dekoracje: trzy poziome, zdobione tapetą panele ścienne oraz pomalowane na biało suche gałązki. Salon jest miejscem doskonale oświetlonym dzięki kilku rodzajom lamp. W podwieszanym suficie umieszczono sześć kryształowych lampek, nad jedną z białych kanap - dwie lampy wiszące, zaś nad drugą stanęła replika lampy Arco z 1962 roku (proj. Achille Castiglioni). U wejścia do salonu postawiono łukowatą ścianę z luksferów, za którą znajduje się łazienka. Wieczorami, zaokrąglona ściana staje się źródłem dodatkowego, nieco zjawiskowego światła.

WASZE KOMENTARZE (3)

DODAJ KOMENTARZ
 • Zainteresowana, 2011-07-12 13:52:53

  Super
 • taka jedna, 2011-07-06 18:58:12

  Łazienka za luksferami mi się nie podoba - goście mogliby się krępować, że coś widać... Ogólnie czysto i przytulnie, choć zalatuje Ikeą ;)
 • Robert, 2011-05-25 20:40:22

  jak salon to z rozmachem i dla przyjemności

  do takich zadań z czystym sercem polecam Elę Zalewską  oprócz fajnych pomysłów które wynikają z natury gospodarzy domu (tak było w naszym przypadku ) pani Ela ma super ceny: zajrzyjcie w jej cennik a się przekonacie.

POLECAMY W SERWISACH