W centrum ustawiono wykonany na zamówienie niski, ale dość masywny stolik kawowy. Fot. Monika Filipiuk.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

W centrum ustawiono wykonany na zamówienie niski, ale dość masywny stolik kawowy. Fot. Monika Filipiuk.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
16 sty 2009 13:23

Naturalne tętno

Jest tu miękko, ciepło oraz przytulnie. Można się ogrzać, zrelaksować i przytulić… choćby do miękkiej kanapy.

Przestronny salon w kształcie litery L, został okiełznany przez architekt dzięki podziałowi wnętrza na dwie części. Jedna część tego wnętrza to otwarta przestrzeń, z której wychodzi się na taras i do jadalni. Świadomie nie zagracano jej meblami czy bibelotami. O jej atrakcyjności świadczy właśnie przestronność, poczucie „oddechu”, jakie wyzwala u domowników. Druga część salonu, to strefa wypoczynkowa. Elementem spinającym obie części jest niezwykle dekoracyjny kominek z narożnym wkładem (dzięki czemu figlujący ogień można śledzić zarówno z sofy, jak tarasu czy jadalni), z niszami na bibeloty.

Domownicy lubią spędzać wolny czas przed telewizorem. By jasne światło, wpadające z kilku dużych okien, nie zakłócało seansu, na decoringach zawieszono kotary, które układają się w regularne fałdy. Komfort relaksu zapewnia kapitalnie miękki zestaw wypoczynkowy: dwie sofy plus fotel. W centrum ustawiono wykonany na zamówienie niski, ale dość masywny stolik kawowy. Mebel z niebanalnym dekorem został zrobiony z drewna, a na jego blacie ułożono kamienne płytki. Stolik koresponduje z komodą pod TV, również wykonaną według projektu architekt. Naturalny rys salonu wzmacnia drewno użyte także w postaci – klepek na podłodze (jatoba) oraz sufitowej belki. W otoczeniu, gdzie rządzą naturalne materiały i kolorystyka, można doskonale wyciszyć się i zrelaksować.

WASZE KOMENTARZE (4)

DODAJ KOMENTARZ
 • furnite-pl, 2012-08-16 17:50:34

  duzo przestrzeni :) w sam raz aby pograc w piłke nożna ;)
 • Zainteresowana, 2011-07-12 14:11:53

  Trochę tu pusto
 • taka jedna, 2011-07-06 20:42:23

  Nuda. Kolor zasłon brzydki, zimny, odpychający, zresztą po co komu jedna belka na suficie? Albo wszystkie pokazać, albo żadnej... Odtwórczo, trochę jak w jakiejś pizzerii...
 • agaz, 2011-01-10 08:50:44

  Nie podoba mi się tutaj tylko jedna rzecz - plastikowe , czerwone krzesła. Poza tym bardzo ładnie.

POLECAMY W SERWISACH