Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Salon połączony z kuchnią i jadalnią choć niewielki, zachwyca przestrzenią. Zapewniają ją wysokie stropy. Projekt: Małgorzata Chabzda. Fot. Bartosz Jarosz

Salon połączony z kuchnią i jadalnią choć niewielki, zachwyca przestrzenią. Zapewniają ją wysokie stropy. Projekt: Małgorzata Chabzda. Fot. Bartosz Jarosz
  • Autor: Ewa Kozioł
  • 04 paź 2016 12:58 (aktualizacja: 05 paź 2016 10:17)

Nowoczesny pokój dzienny. 10 pięknych zdjęć

Jak urządzić salon w nowoczesnym stylu? Zajrzyjcie do naszej galerii, a zobaczycie jakie pomysły mają polscy projektanci.

Salon to jedno z ważniejszych miejsc w naszych domach i mieszkaniach. Na pewno warto więc zadbać o jego estetykę. Pamiętajmy jednak, aby połączyć stronę wizualną z wygodą i komfortem, bo z tej przestrzeni będziemy korzystać codziennie.

Styl nowoczesny stawia na prostotę i minimalizm. Nie oznacza to jednak zimnych w odbiorze wnętrz. Proste kształty czy chłodne kolory bez problemu możemy bowiem ocieplić przeróżnymi dodatkami, które wprowadzą do wnętrze przytulny klimat. Nadadzą mu też indywidualny charakter. Nie mniej ważna jest przestrzeń, dlatego często strefa dzienna urządzona w stylu nowoczesnym jest całkowicie otwarta.

Jeśli właśnie teraz szukacie pomysłu na urządzenie salonu w stylu nowoczesnym to koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie w niej całą masę naprawdę świetnych pomysłów polskich architektów. Być może któryś z nich stanie się inspiracją do projektu waszego pokoju dziennego. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA