Nowoczesny salon. Projekt: Dariusz Grabowski. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [22 zdjęć]

Nowoczesny salon. Projekt: Dariusz Grabowski. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
05 kwi 2018 11:55

Nowoczesny salon: 20 pięknych projektów

Nowoczesny salon jest przede wszystkim funkcjonalny i uwzględnia potrzeby wszystkich domowników. Zapewnia komfortowe miejsce do spotkań, jak również jest miejscem azylu i wypoczynku.

Nowoczesność ma obecnie wiele twarzy - również w przypadku najbardziej reprezentacyjnego wnętrza domu, czyli salonu. Może być minimalistyczny, biały, w szarościach lub utrzymany w ciemnych barwach. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby urządzić nowoczesne wnętrze dodając mu nieco koloru: w postaci pięknych mebli, barwnych ścian czy elementów oświetlenia. 

Zobacz także: Płytki ceramiczne. 10 trendów wzorniczych na 2018 rok

Obecnie panuje moda na biel i szarości, co nie znaczy, że nowoczesne rozwiązania bazują tylko na tych barwach. Nowoczesność to także odwaga w urządzeniu się "po swojemu", zgodnie z indywidualnym poczuciem smaku i potrzebami domowników. Najważniejsze, aby w pokoju dziennym czuć się po prostu komfortowo. 

W naszej galerii prezentujemy 20 salonów prosto z polskich domów, których urządzaniu przyświecała myśl, że maja być przede wszystkim funkcjonalne dla mieszkańców. 

To Cię również zainteresuje: Mały dom: zobacz jak zaprojektowano 80 metrów 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Zosia, 2018-04-08 13:26:27

    Wizualizacja z drewnianą ścianą - bomba! Jestem teraz na etapie projektowania mieszkania z DD Projekt, muszę im wysłać te dwa zdjęcia salonu bo z chęcią widziałabym coś podobnego u siebie ;)

POLECAMY W SERWISACH