Aranżacja salonu: piękne meble. Fot. Caracole

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Aranżacja salonu: piękne meble. Fot. Caracole
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
10 lis 2017 11:25

Piękne meble do salonu: zobacz wyjątkową kolekcję

W nowej kolekcji  mebli dominują eklektyczne formy i kobiece wykończenia, na główny plan wysuwa się paleta świetlistych kolorów i jasnych pasteli.

Meble Caracole to kwintesencja ponadczasowej elegancji. W wydaniu amerykańskiej marki klasyka naznaczona jest pierwiastkiem współczesności.

Marka Caracole powstała osiem lat temu. Jest częścią uznanej firmy Schnadig, której tradycje sięgają 1880 roku. Obecnie Caracole oferuje wyjątkowo bogatą ofertę mebli tapicerowanych, stołów, stolików, szafek i komód. Propozycje marki podzielone są na cztery linie. Classic powstała z potrzeby stworzenia mebli o silnym charakterze.

Wykonane z wyjątkowych materiałów odwołują się do ponadczasowej stylistyki i tradycyjnych form. Ideę dopasowania form i wykończeń mebli do potrzeb współczesności realizuje kolekcja Modern.

Z kolei Signature to deklaracja luksusu. Nie brakuje w niej rzadkich gatunków drewna, złoceń, wykończeń w wysokim połysku, skórze czy szlachetnych tkaninach.

Linia Couture oferuje możliwość wyboru wykończenia spośród kilkuset luksusowych tkanin obiciowych, czego efektem jest jedyna w swoim rodzaju aranżacja wnętrza.

Zobacz również:Salon z kuchnią i jadalnią: 20 pięknych zdjęć

Wszystkie modele wykonane są z ogromną starannością. Najwyższa jakości naturalnych materiałów gwarantuje długowieczność, a design odwołujący się do klasyki ponadczasowość modeli marki. Pod kunsztownymi wykończeniami mebli kryją się często przydatne we współczesny świecie funkcje - bezprzewodowe stacje ładowania, czy innowacyjne rozwiązane schowki.

Każdy model zaprojektowano, aby służył jako część kolekcji lub był samodzielnym elementem aranżacji. Caracole to kreatywność, ekspresja i świeżość pomysłów. Meble marki Caracole obejrzeć i kupić można w salonach Open Space Interiors.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH