Salon z perspektywy holu na piętrze. Przestrzeń pełna oddechu, przestronna i zaaranżowana z konsekwencją. Fot. Monika Filipiuk.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Salon z perspektywy holu na piętrze. Przestrzeń pełna oddechu, przestronna i zaaranżowana z konsekwencją. Fot. Monika Filipiuk.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
28 lis 2012 10:32

Poczuć swobodę

O urodzie tego przestronnego salonu przesądza przede wszystkim ogromna przestrzeń, która daje poczucie wolności. Wyposażenie jedynie delikatnie zaznacza tu swoją obecność, a jednocześnie buduje komfortową i niebanalną całość.

Duża sofa narożna zajmuje w tym salonie centralne miejsce i zapewnia wypoczynek kilku osobom. Do delikatnego brązu jej tapicerki dobrano dywan o podobnej kolorystyce, z graficznym, prostym motywem.

W aranżacji salonu postawiono przede wszystkim na prosty styl i komfort, dlatego meble ograniczono do niezbędnego minimum. Zaledwie jeden fotel i komoda na RTV. Bo po co więcej? Skoro odpoczywa się tutaj przy dobrym filmie, a zimą przy cieple kominka. W otwartym na dwie kondygnacje wnętrzu prym wiodą industrialne elementy, które nie tolerują „słodzenia”. Bryła kominka została efektownie połączona z konstrukcją schodów i szklanymi balustradami. Lekką, przyjemną aurę wprowadza wisząca lampa – przeskalowanych rozmiarów dmuchawiec.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Iwona, 2013-01-15 16:27:37

    taką swobodę można również poczuć dzięki meblom marki Klose, które można kupić na przykład w sklepie

POLECAMY W SERWISACH