Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [21 zdjęć]

Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
27 marz 2014 14:52

Pokój dzienny dla miłośnika muzyki: aranżacja ze smakiem

Dwupoziomowy apartament zamieszkuje kawaler - konseser muzyki. Nie bez powodu pokój dzienny zamieniono więc w prawdziwą świątynię audiofila.

Jak wygląda pokój dzienny, w którym dobrze słucha się muzyki? Właśnie tak jak ten! W tym nowoczesnym, pełnym światła salonie ogląda się filmy, odpoczywa, przyjmuje gości, ale przede wszystkim zachwyca się pięknem muzyki. Nic więc dziwnego, że jego wygląd i wystrój zostały podporządkowane tej wielkiej pasji właściciela. Jednocześnie jednak jest to miejsce, w którym świetnie odnalazły się stylowe designerskie meble i dodatki.

Markowe designerskie meble

Nowoczesna sofa Consetta marki Cor, kultowy fotel Egg projektu Arne Jacobsena, stolik kawowy Ligne Roset, a przede wszystkim niezwykła półka Bookwarm w kształcie ślimaka marki Kartell - to salon, w którym króluje światowy design. Proste, minimalistyczne wnętrze jeszcze podkreśla siłę jego oddziaływania. 

Biała, minimalistyczna zabudowa powstała specjalnie do tego wnętrza. Oprócz pojemnych, zamykanych szafek posiada więc otwarte półki na kolekcję analogowych płyt gospodarza. W pomieszczeniu znalazły suę także aż dwa projektory filmowe!

Sprzęt muzyczny odpowiednio wyeksponowany

Prawdziwym sercem pokoju jest jednak unikatowy sprzęt do odtwarzania muzyki, pieczołowicie wyszukany przez właściciele i będący jego "oczkiem w głowie". Po obu jego stronach ustawiono kolumny Bowers&Wilkins, które same w sobie są ciekawym elementem aranżacyjnym. Biała cegła na ścianie i puszysty dywan podkreślają świeżość całej kompozycji. Na tle bieli pięknie się prezentują drewniane schody, które pełnią funkcję nie tylko praktyczną, ale także dekoracyjną.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • gość, 2014-03-28 08:55:50

    ten design ! :) świetnie

POLECAMY W SERWISACH