Miękkie, pikowane kanapy ocieplają surowe, nieotynkowane ściany. Nieco chłodne wnętrze stało się dzięki temu idealnym miejscem wypoczynku. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Miękkie, pikowane kanapy ocieplają surowe, nieotynkowane ściany. Nieco chłodne wnętrze stało się dzięki temu idealnym miejscem wypoczynku. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
06 wrz 2012 13:41

Pokój dzienny na beżowo

Chłodne, ale nie pozbawione ciepła. Proste, lecz eleganckie i wyrafinowane. Te pozorne sprzeczności to wynik w pełni przemyślanej gry jaką architekci podjęli ze sztuką.

Chłodny klimat salonu ocieplają miękkie, pikowane kanapy (Chesterfield) w kolorze ecru, drewniana podłoga (dąb bielony) i wyrafinowane, glamourowe oświetlenie. W takim otoczeniu nawet surowa, nieotynkowana ściana, pokryta jednie białą farbą, wydaje się nieco bardziej przytulna.

Jednakże dzięki dużym przeszkleniom cała część dzienna jest bardzo jasna, a zieleń z ogrodu dosłownie wkracza do wnętrza, stając się jego integralną częścią. Salon płynnie łączy się z jadalnią i kuchnią, tworząc wspólną przestrzeń, bez granic i podziałów.

Całość utrzymana jest w spójnych barwach bieli i szarości. Kompleksowość aranżacji podkreśla wykorzystanie tych samych, naturalnych materiałów. Krzesła w jadalni, podobnie jak sofy w salonie wykończone są skórą w kolorze ecru (Vega bis). Jest i ceglana ściana, w otoczeniu efektownego oświetlenia (Massiv Lambo). Nic więc nie wyłamuje się z przyjętej koncepcji.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Janka, 2012-10-17 09:09:51

    Dobrze to wyglą łaszcza podoba mi się jasna podłoga i białe ściany. Całość ma dzięki temu klimat. Wiem, że ci warszawscy architekci przygotowali ostatnio sporo projektów, w tym projekt skandynawskiego wnętrza i również fajnie im wyszło. jednak klasyczna biel górą.

POLECAMY W SERWISACH