Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Pokój dzienny skąpany w subtelnych szarościach. Proj. wnętrza Maciejka Peszyńska-Drews. Fot. Bartosz Jarosz.

Pokój dzienny skąpany w subtelnych szarościach. Proj. wnętrza Maciejka Peszyńska-Drews. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Justyna Łotowska
  • 15 marz 2016 13:35 (aktualizacja: 17 marz 2016 08:12)

Pokój dzienny: przepis na ciepłe i przytulne wnętrze

Zobaczcie salon, który powstał z miłości do wakacyjnego klimatu rodem z Prowansji. Lekkie i eleganckie wnętrze zachwyca stylowym doborem kolorów i mebli. Wnętrze marzeń? Dla wielu z nas na pewno!

Duży, elegancki salon to najbardziej reprezentacyjna część podwarszawskiego domu, zaprojektowanego przez arch. Maciejkę Peszyńską-Drews z pracowni Qubatura (pani Maciejka prowadzi także bezpłatne porady on-line na naszym portalu Dobrzemieszkaj.pl - znajdziecie je >>> TUTAJ >>>).

W dużym, eleganckim salonie dominują stonowane szarości, biele i beże. Wygodne i przytulne miejsce do relaksu tworzą stylowe szare kanapy marki Primavera. Projektantka i właściciele zgodnie doszli do wniosku, że w pokoju dziennym nie powinna się znaleźć strefa telewizyjna (przeznaczono dla niej oddzielny pokój na piętrze). Dzięki temu pokój służy wyłącznie wypoczynkowi i spotkaniom towarzyskim. 

Świetny duet z kanapami tworzy wykonany na zamówienie drewniany stolik kawowy w prowansalskim stylu. Prawdziwą ozdobą wnętrza jest także stylowa witryna (Fabryka Wnętrz). Eleganckie oświetlenie (9design.pl) dopełnia całości. Wakacyjny klimat pokoju podkreślają marynistyczne akcenty, takie jak umieszczony na konsoli duży model jachtu. A delikatne szarości na ścianach i wysokie listwy dodają wnętrzu stylowego charakteru. 

PROJEKTANT

Maciejka Peszyńska - Drews

Qubatura - Autorskie Studio Projektu

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA