Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Piękny turkus idealnie ożywił salon. Obraz od razu przyciąga wzrok. Nie sposób przejść obok niego obojętnie. Fot. Bartosz Jarosz.

Piękny turkus idealnie ożywił salon. Obraz od razu przyciąga wzrok. Nie sposób przejść obok niego obojętnie. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 25 marz 2013 13:24

Pokój dzienny w błękitnej aranżacji: pomysł na wystrój wnętrza

Nowoczesny, a jednak przytulny i ciepły. Prosty, a jednak niezwykle elegancki i komfortowy. Ten salon urzeka i oczarowuje swoim spokojnym klimatem, ożywionym turkusowym błękitem oceanu.

Otwarta przestrzeń na parterze zaprojektowana jest w spójnej kolorystyce bieli, szarości, czerni i brązu. Turkusowe dodatki kojarzące się z błękitem oceanu i wspaniałym australijskim niebem doskonale ją ożywiają. W salonie główne miejsce zajmuje duża, narożna kanapa (Sits Linnea w wykończeniu Bona), wprost stworzona do odpoczynku przy dobrym filmie czy muzyce sączącej się z zainstalowanego w całym mieszkaniu specjalnego systemu nagłośnienia.

Obok wydzielono przestrzeń przeznaczoną na jadalnię. Godne miejsce dla siebie znalazły tu klasyki designu Vernera Pantona w komplecie z okrągłym stołem i efektownym żyrandolem (Vapor, Italux).

PROJEKTANT

WASZE KOMENTARZE (7) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA