Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Sofy pochodzą z oferty MM Collection, stolik kawowy zakupiono we wrocławskim Domarze. Płyta na ścianach to foliowany MDF z serii kaszmir. Fot. Marcin Onufryjuk.

Sofy pochodzą z oferty MM Collection, stolik kawowy zakupiono we wrocławskim Domarze. Płyta na ścianach to foliowany MDF z serii kaszmir. Fot. Marcin Onufryjuk.
  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 05 lis 2012 08:56

Pokój dzienny w nowoczesnym stylu

Duże przeszklenia sprawiają, że mieszkańcy mogą nieustannie cieszyć się widokami przyrody. Tak zaprojektowany salon nie wymagał wielu mebli i dekoracji, dlatego kolorystyka wnętrza została ograniczona tylko do dwóch barw – bieli i czerni.

Otwarta przestrzeń łączy tu nowoczesność z klasycznym pięknem, a materiały dobrano tak, by współgrały z surowością wnętrza. Sofy pochodzą z oferty MM Collection, stolik kawowy zakupiono we wrocławskim Domarze. Płyta na ścianach to foliowany MDF z serii kaszmir. Na podłodze pojawiają się jasne i ciemne płytki Iris Ceramica.

Niezwykła forma wiszącej lampy o wyjątkowej konstrukcji (Mercury Sospensione od Artemide) wprowadza kosmiczne poruszenie wśród drapaczy chmur. Dominantą wnętrza jest jednak z pewnością fototapeta przedstawiająca wieżowce Manhattanu (fototapeta Stolica, Newmedia Art).

PROJEKTANT

Liliana Masewicz-Kowalska

Everest Design - Autorskie Studio Wnętrz i Architektury

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA