Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
28 marz 2014 15:03

Pokój z jadalnią: zobacz jak można je połączyć

Wystrój tego wnętrza miał być prosty, minimalistyczny i funkcjonalny. W otwartej części dziennej trzeba było zmieścić miejsce do wypoczywania, a także wygodną jadalnię. Jak się to udało?

Projektem domu zajęła się arch. Luiza Jodłowska. Właścicielom zależało, aby wnętrze było nowoczesne, proste, a przy tym przytulne. Dlatego motywem, który przewija się we wszystkich pomieszczeniach, jest ciepły miodowy kolor.

W kuchni widzimy go na frontach kuchennej zabudowy. W oddzielonej od niej niewielkim barkiem jadalni pojawia się w kolorystyce pięknego stołu, z którym zestawiono nowoczesne białe krzesła. Tuż za nim znalazła się jasna prosto komoda, na tyle duża, że mieszczą się w niej wszystkie niezbędne rzeczy. Całość ociepla dywan w skandynawskim stylu, skomponowany z pasów w odcieniach czerni, bieli i szarości.

Szara kanapa - sprawdzi się w każdym wnętrzu

Równie prosta i funkcjonalna jest część wypoczynkowa pokoju dziennego. Główne miejsce zajął w niej duży narożnik tapicerowany w szarej tkaninie, z wygodnymi poduchami i ożywiającymi dekoracyjnymi poduszkami w obowiązkowym miodowym odcieniu. Biały stolik kawowy to mebel ładny i wygodny: dolna półka dobrze się sprawdza w przechowywaniu gazet i innych przydatnych drobiazgów. 

Kanapa sąsiaduje z prostym kominkiem w szarej obudowie. Miodowy odcień podłogowych paneli świetnie się komponuje z meblami i pozostałym wyposażeniem. A prawdziwą "kropką nad i" jest piękna lampa sufitowa o ciekawym, designerskim kształcie. 

Również ściana z telewizorem została zaaranżowana z tak lubianą przez inwestorów prostotą. Niska komoda na kółkach sąsiaduje z pojemnym regałem na książki i bibeloty. Więcej sprzętów nie trzeba - funkcjonalność i minimalizm były tu podstawowym założeniem. I słusznie! Dzięki temu wnętrze zaskakuje skromnością, elegancją i klasą.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH