Regał z dużą liczbą półek i szafek. Liczne walizki (na samej górze) zdradzają podróżniczy styl życia gospodarza. Fot. B. Jarosz.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Regał z dużą liczbą półek i szafek. Liczne walizki (na samej górze) zdradzają podróżniczy styl życia gospodarza. Fot. B. Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
08 sty 2014 13:38

Pomysł na tematyczny wystrój biura

Posiadanie gabinetu w zaciszu własnego domu daję ten komfort, że możemy urządzić go tak, jak chcemy. Otoczyć się przedmiotami, które przywołują dobre wspomnienia i przypominają o marzeniach.

Tematyczna aranżacja gabinetu to idealne rozwiązanie dla osób, które nie gonią za wnętrzarską modą. To biuro zdradza, że dla właściciela pasja jest na pierwszym planie, a najnowsze trendy mogą nie istnieć. Zamiłowanie do morskich podróży zdradza już przestrzeń dookoła biurka.

Starannie wykonany model czteromasztowca ustawiono nad biurkiem, naprzeciw krzesła obrotowego, niczym na piedestale. Marynistyczna dekoracja zdradza sentyment gospodarza do „pływających piękności”. Tematyczną aranżację uzupełnia koło sterownicze oraz inne detale wyposażenia stanowiska kapitana.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • exe, 2015-08-31 13:09:04

    Ja sobie myślę, że na przykład ciekawym pomysłem byłoby zorganizowanie biura w sposób motoryzacyjny.

POLECAMY W SERWISACH