Jasna kanapa nabrała wyrazu dzięki kolorowym dodatkom. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Jasna kanapa nabrała wyrazu dzięki kolorowym dodatkom. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
19 lut 2014 05:20

Pomysłowa tapeta na ścianę: zobacz, ile może zdziałać

Szukasz pomysłu na ciekawy i nietuzinkowy pokój? Spróbuj, jak właścicielka tego mieszkania, postawić na niebanalną tapetę i zobacz, jak może ożywić nawet zupełnie przeciętne mieszkanie.

Początkowo niewielkie mieszkanie były zwyczajnym, porozdzielanym ściankami działowymi wnętrzem. Za sprawą projektantki Agnieszki Januszkiewicz, która namówiła właścicielkę na zburzenie większości ścianek działowych powstało jasne, pełne światła, otwarte mieszkanie, w którym salon, kuchnia i jadalnia tworzą wspólną przestrzeń, funkcjonalną, ale i pełną urody.

Tapeta gwiazdą wnętrza

Ciepły i jasny salon to miejsce wręcz stworzone, aby w nim wypoczywać. Niewątpliwą gwiazdą jest zwracająca uwagą subtelna tapeta z przeskalowanym dmuchawcem. Nadała ona wnętrzu kobiecego, ale jednocześnie bezpretensjonalnego charakteru. Rodzinne pamiątki z podróży doskonale eksponuje wysoka kremowa zabudowa z błyszczącego MDF-u, który optycznie powiększa wnętrze. Nadaje przy tym masywnemu regałowi lekkości.

Telewizor znalazł dla siebie wcale nie gorszą oprawę. Zabudowa ścianki TV wykonana została również z MDF-u w połysku. Dzięki temu wnętrze wydaje się większe, a przy tym jaśniejsze. W efekcie przestronności sprzymierzeńcami zostały kolory: beże, żółcienie, ożywione zielenią. W efekcie powstał stylowy, a przy tym nowoczesny pokój dzienny, miły w charakterze i zapraszający do wypoczynku.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH