Główny element wnętrza - spory czarny narożnik. Proj. wnętrza i fot. Małgorzata Brewczyńska.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Główny element wnętrza - spory czarny narożnik. Proj. wnętrza i fot. Małgorzata Brewczyńska.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
01 cze 2014 20:12

Salon w czerni i bieli: kontrastowe wnętrze strzałem w dziesiątkę!

Nowoczesny pokój dzienny został skomponowany w kontrastowej bieli i czerni. Charakteru dodają mu turkusowe dodatki oraz piękny obraz na głównej ścianie. To wnętrze, w którym aż chce się wypoczywać!

Czarno-biała aranżacja w nowoczesnym wnętrzu sprawdza się bardzo dobrze. Tutaj skórzane czarne meble wypoczynkowe zestawione z bielą ścian i pokaźnych rozmiarów stolika kawowego. Aby nie wprowadzać dodatkowych kolorów, pozostałe elementy projektantka skomponowała z różnych odcieni szarości.

Choć głównym graczem w tym nowoczesnym wnętrzu jest minimalistyczny czarny narożnik, to „kropką nad i” są z pewnością turkusowe poduszki. W zestawie z bielą, czarnym oświetleniem i szarymi zasłonami odrobina koloru sprawiła, że wnętrze ożyło i nabrało wdzięku. Piękną dekoracją jest także wielkoformatowy obraz skomponowany z bieli i subtelnego turkusu - wymiary oraz lekki, abstrakcyjna kompozycja dodają wnętrz kobiecego, ale na wskroś nowoczesnego charakteru.

Projektantka wnętrza, arch. Małgorzata Brewczyńska z pracowni Inventive Interiors starannie dobrała nie tylko niezbędne wyposażenie i sprzęty. Nawet minimalistyczny, ciekawy w formie grzejnik oraz klasyczne białe drzwi pasują do całości aranżacji. A w zestawie z chłodnymi w tonacji tkaninami prezentują się magicznie.

 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • gość, 2014-08-29 15:43:22

    kontrasty mają to do siebie ;)

POLECAMY W SERWISACH