Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Elegancki klasyczny salon z elementami nowoczenymi zyskał klimat glamour. Projekt: Katarzyna Merta Korzniakow. Fot. Bartosz Jarosz

Elegancki klasyczny salon z elementami nowoczenymi zyskał klimat glamour. Projekt: Katarzyna Merta Korzniakow. Fot. Bartosz Jarosz
  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 21 paź 2016 08:45 (aktualizacja: 21 paź 2016 13:40)

Salon w stylu klasycznym - zdjęcia z polskich domów

Klasyczny styl urządzania pokoi dziennych, zwykle połączonych z jadalnią, ma wielu zwolenników. Zastanawiacie się jak urządzić salon w stylu klasycznym? Zobaczcie pomysły projektantów.

Salon urządzony w stylu klasycznym to propozycja dla wymagających. Wytworna elegancja takich pokoi nie ustępuje zmieniającej się modzie, nie będzie też konkurować z nowoczesną stylistyką, ponieważ klasyczne piękno jest ponadczasowe.

Jeżeli obawiacie się, że klasyczne meble i dodatki oraz materiały mogą sprawić, że aranżacja salonu może być zbyt poważna czy wręcz przytłaczająca, zobaczcie jak można efektownie połączyć styl klasyczny i nowoczesny. Z powodzeniem robią to polscy projektanci. Takie wnętrza zachwycają elegancją i szykiem, przypadną do gustu także zwolennikom bardziej nowoczesnych rozwiązań.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA