Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Oszczędna w formie przestrzeń nie została całkowicie pozbawiona elementów dekoracyjnych. Postawiono jednak na ich jakość, a nie ilość. Projekt: Beata Kruszyńska. Fot. Bartosz Jarosz.

Oszczędna w formie przestrzeń nie została całkowicie pozbawiona elementów dekoracyjnych. Postawiono jednak na ich jakość, a nie ilość. Projekt: Beata Kruszyńska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Urszula Tatur
  • 13 paź 2014 09:35 (aktualizacja: 15 paź 2014 08:33)

Salon w szarościach. Pomysł na nowoczesne wnętrze

Jasne i przestronne wnętrze cechuje porządek, naturalność oraz spokój, które nadają przestrzeni lekki, świeży, ale i osobliwy klimat.

Jasne, przestronne wnętrze emanuje spokojem. To zasługa architekt Beaty Kruszyńskiej, która pomogła jego właścicielom spełnić marzenia o łagodnym, przytulnym, ale i w pełni nowoczesnym domu.

Salon, jak i cały dom jest dokładnie taki, jaki sobie wymarzyli inwestorzy. Cechuje go stylistyczny porządek, oszczędność form oraz prostota rozwiązań rodem ze Skandynawii. Stąd pojawiają się tu stonowane biele i szarości, które niewątpliwie zdominowały całe wnętrze. Ożywiają je mocne, czarne akcenty, które podkreślają minimalistyczny charakter wystroju przestrzeni. Czarne, skórzane kanapy, designerski Panton czy wyszukane dodatki o ultranowoczesnym wzornictwie pokazują, że wnętrze to nie jest pozbawione przysłowiowego pazura. Całość ociepla podłoga o jasnym wybarwieniu. Doskonale koresponduje ona z drewnianymi elementami, które odnajdziemy w kuchni i jadalni.

Bowiem otwarta przestrzeń dzienna w tym wnętrzu tworzy spójna stylistycznie całość. Łączą je nie tylko designerskie elementy wystroju oraz wszechobecne w całym domu biele i szarości, ale także klarowny podział funkcji przypisanych każdemu z pomieszczeń. Z salonu mamy przejście do jadalni. Znajduje się tu duży stół – idealny dla całej rodziny. Z kolei jadalnię od kuchni oddziela jedynie niewielki bar, który przysłania blaty robocze, nie zamykają jednak przestrzeni. Wszystko to sprawia, że się tu wygodnie, spokojnie i bardzo nowocześnie.

Projekt: Beata Kruszyńska.

Zdjęcia: Bartosz Jarosz.

Stylizacja: Ewa Kozioł.

 

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA