Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Kominek o sporej bryle organizuje przestrzeń salonu, dodaje ciepła i tworzy naturalny klimat, co podkreśla okładzina z kamienia. Fot. Bartosz Jarosz.

Kominek o sporej bryle organizuje przestrzeń salonu, dodaje ciepła i tworzy naturalny klimat, co podkreśla okładzina z kamienia. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 06 marz 2013 12:05

Salon ze ścianami z kamienia: pomysł na wnętrze

Otwarta przestrzeń, ciepłe barwy i naturalne światło budują tu poczucie harmonii i spokoju. Odrobinę niepokoju wnoszą jedynie egzotyczne detale - znaczniki marzeń o odległych krajach

Duża, otwarta przestrzeń salonu została ściśle podporządkowana funkcji wypoczynkowej. Relaksacji sprzyjają tu zarówno ciepłe, stonowane barwy – beże i brązy, jak i naturalne, szlachetne materiały – drewno i kamień. Ich konwencjonalny charakter przełamują autentyczne bambusowe kije oraz rzeźbione w piaskowcu dekory, które zostały sprowadzone z Bali.

To one, wnosząc powiew egzotyki, czynią te wnętrze wyjątkowym. Sercem salonu jest obłożony łupanym marmurem, sporych rozmiarów kominek. Organizuje on przestrzeń wypoczynkową – duża sofa narożna (Mebelplast) ustawiona jest na wprost tak, by z tego miejsca oglądać buszujący w nim ogień.

PROJEKTANT

Karolina Łuczyńska

Caroline's Design

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA