Kominek o sporej bryle organizuje przestrzeń salonu, dodaje ciepła i tworzy naturalny klimat, co podkreśla okładzina z kamienia. Fot. Bartosz Jarosz.
Kominek o sporej bryle organizuje przestrzeń salonu, dodaje ciepła i tworzy naturalny klimat, co podkreśla okładzina z kamienia. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
06 marz 2013 12:05

Salon ze ścianami z kamienia: pomysł na wnętrze

Otwarta przestrzeń, ciepłe barwy i naturalne światło budują tu poczucie harmonii i spokoju. Odrobinę niepokoju wnoszą jedynie egzotyczne detale - znaczniki marzeń o odległych krajach

Duża, otwarta przestrzeń salonu została ściśle podporządkowana funkcji wypoczynkowej. Relaksacji sprzyjają tu zarówno ciepłe, stonowane barwy – beże i brązy, jak i naturalne, szlachetne materiały – drewno i kamień. Ich konwencjonalny charakter przełamują autentyczne bambusowe kije oraz rzeźbione w piaskowcu dekory, które zostały sprowadzone z Bali.

To one, wnosząc powiew egzotyki, czynią te wnętrze wyjątkowym. Sercem salonu jest obłożony łupanym marmurem, sporych rozmiarów kominek. Organizuje on przestrzeń wypoczynkową – duża sofa narożna (Mebelplast) ustawiona jest na wprost tak, by z tego miejsca oglądać buszujący w nim ogień.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Saszka, 2013-03-26 11:51:47

    jak macie ochotę się trochę potargować co do ceny wymarzonych mebli jest taka możliwość dziś i jutro w sklepie http://www. /negocjacje_cenowe wystarczy wpisać swoją propozycję i wypełnić krótki formularz :)

POLECAMY W SERWISACH