Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Uwagę przykuwa czarna lampa Flos oraz imponujące lampy wiszące marki Moooi. Na ścianach wyeksponowano obrazy artysty plastyka Andrzeja Muszyńskiego. Fot. Przemysław Andruk.

Uwagę przykuwa czarna lampa Flos oraz imponujące lampy wiszące marki Moooi. Na ścianach  wyeksponowano obrazy artysty plastyka Andrzeja Muszyńskiego. Fot. Przemysław Andruk.
  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 10 sty 2013 10:18 (aktualizacja: 27 gru 2013 12:55)

Sam spokój

Ten salon jest nowoczesny i prosty, a jednocześnie spokojny i stonowany. Ilość mebli i dekoracji ograniczono tak, by nie zabierać cennej dla właścicieli przestrzeni.

O tym, jak jest ona cenna, najlepiej świadczy fakt, że inwestorzy zdecydowali się na nietypową dwukondygnacyjną wysokość pokoju dziennego. Proste formy szafek, klasyczne kanapy, a przy tym ciepła, jasna kolorystyka ścian – ten salon powstał po to, aby móc w nim odpoczywać! Całe wnętrze ubrano za to w ciekawe oświetlenie. Uwagę przykuwa czarna lampa Flos oraz imponujące lampy wiszące marki Moooi. Na ścianach wyeksponowano obrazy artysty plastyka Andrzeja Muszyńskiego.

Priorytetem inwestorów oraz architekta była przestronność. Już sama wielkość pokoju dziennego daje poczucie swobody i oddechu. Subtelna kolorystyka ścian rozjaśnia pomieszczenie, stanowi też świetny kontrast z drewnianą podłogą z orzecha amerykańskiego. Świetnie odnalazły się tu fotele i kanapa marki Minotti, kominek z marmuru Statuario Extra oraz szklany stolik pomysłu architekta.

PROJEKTANT

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA