Uwagę przykuwa czarna lampa Flos oraz imponujące lampy wiszące marki Moooi. Na ścianach  wyeksponowano obrazy artysty plastyka Andrzeja Muszyńskiego. Fot. Przemysław Andruk.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Uwagę przykuwa czarna lampa Flos oraz imponujące lampy wiszące marki Moooi. Na ścianach wyeksponowano obrazy artysty plastyka Andrzeja Muszyńskiego. Fot. Przemysław Andruk.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
10 sty 2013 10:18

Sam spokój

Ten salon jest nowoczesny i prosty, a jednocześnie spokojny i stonowany. Ilość mebli i dekoracji ograniczono tak, by nie zabierać cennej dla właścicieli przestrzeni.

O tym, jak jest ona cenna, najlepiej świadczy fakt, że inwestorzy zdecydowali się na nietypową dwukondygnacyjną wysokość pokoju dziennego. Proste formy szafek, klasyczne kanapy, a przy tym ciepła, jasna kolorystyka ścian – ten salon powstał po to, aby móc w nim odpoczywać! Całe wnętrze ubrano za to w ciekawe oświetlenie. Uwagę przykuwa czarna lampa Flos oraz imponujące lampy wiszące marki Moooi. Na ścianach wyeksponowano obrazy artysty plastyka Andrzeja Muszyńskiego.

Priorytetem inwestorów oraz architekta była przestronność. Już sama wielkość pokoju dziennego daje poczucie swobody i oddechu. Subtelna kolorystyka ścian rozjaśnia pomieszczenie, stanowi też świetny kontrast z drewnianą podłogą z orzecha amerykańskiego. Świetnie odnalazły się tu fotele i kanapa marki Minotti, kominek z marmuru Statuario Extra oraz szklany stolik pomysłu architekta.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Gość, 2013-01-28 01:15:29

    Wnętrze nowoczesne, ale zarazem przytulne. Obraz bardzo mi się podoba.

POLECAMY W SERWISACH