Pomysł na wykończenie ściany za telewizorem. Projekt: Dariusz Grabowski. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [30 zdjęć]

Pomysł na wykończenie ściany za telewizorem. Projekt: Dariusz Grabowski. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
29 lis 2017 10:46

Ściana za telewizorem: 30 wyjątkowych wnętrz

Telewizor, często w wersji smart to jeden z centralnych punktów salonu. Zawieszony na ścianie czy dostojnie ustawiony na szafce może być ozdobą strefy dziennej. Zobaczcie aż 30 pomysłów na aranżację ściany za telewizorem.

W salonie ściana z telewizorem wymaga wnętrzarskiego podkreślenia, jednak musimy uważać, aby jej aranżacja nie była zbyt męcząca dla oczu. Kolorowe, geometryczne wzory i mocne barwy w aranżacji ściany z telewizorem mogą źle wpływać na wzrok i utrudniać oglądanie telewizji.

Warto zaplanować miejsce na telewizor przed zakupem mebli, wtedy możemy zdecydować, czy telewizor powiesimy na ścianie, czy postawimy na szafce rtv, albo też zamontujemy na specjalnym panelu zintegrowanym z zabudową meblową. Zwróćmy też uwagę na sposoby ukrycia kabli, aby nie szpeciły wystroju naszego pokoju dziennego.

Zobacz również: Schody w domu - 20 pięknych zdjęć

Telewizor możemy zaplanować zarówno na ścianie, przy której nie będzie mebli, jak jak również tej zabudowanej meblami. Ważne, aby meble czy dekoracja samej ściany harmonijnie wpisały się w stylistykę naszego wnętrza.

Zapraszamy do naszej galerii, w której prezentujemy 30 pomysłów na aranżację ścianki telewizyjnej.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH