Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [22 zdjęć]

Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
28 marz 2014 13:09

Stylowe mieszkanie: tak możesz je urządzić!

Przytulne rodzinne wnętrze miało czarować ciepłym klimatem i pięknie eksponować antyki i przedmioty z duszą, które kochają właściciele. Trudnego zadania podjęła się arch. Iwona Zasławska. Zobaczcie efekt jej pracy!

Domownicy od lat zbierają antyki. W nowym domu najbardziej zależało im więc na odpowiednim ich wyeksponowaniu. Arch. Iwona Zasławska postanowiła namówić inwestorów na nieco mniej klasyczne spojrzenie na wnętrze z przeszłością i połączenie jej z nowoczesnym wystrojem. W ten sposób powstała przytulna, czarująca aranżacja, w której elementy stylowe świetnie współgrają z tymi zupełnie współczesnymi. 

Klasyka w kolorze

Wbrew utartemu schematowi, który często każe zestawiać wiekowe antyki z bielą ścian, projektantka postawiła na kolor. Tak oto na ścianie w pokoju dziennym znalazł się inspirujący fiolet. Inny jego odcień spotkamy na obiciach mebli, a nawet w kolorystyce wzorzystych poduszek dekoracyjnych.

Wygodny duży narożnik w szarościach i fioletach stanął pod wielkim oknem - to świetne miejsce, ponieważ światło dzienne pięknie doświetla tę przestrzeń. Wielkość narożnika sprawia zaś, że zmieści się tu swobodnie cała rodzina. To centralne miejsce spotkań!

Kute schody i antyki: stylowa aranżacja

Fioletowa ściana stała się idealnym tłem dla drewnianych schodów z kutą balustradą. Pięknie podkreślają one stylową urodę odrestaurowanych i wypielęgnowanych antyków. W jadalni szczególnie zachwyca wiekowa komoda. W zestawieniu z nowoczesnym stołem i tapicerowanymi fioletowymi krzesłami prezentuje się tym bardziej okazale. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH