Kanapy i stoliki to marka Natuzzi, skórzana lampa jest z firmy Axo, a lampa stojąca to kultowy model Diesel by Foscarini. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Kanapy i stoliki to marka Natuzzi, skórzana lampa jest z firmy Axo, a lampa stojąca to kultowy model Diesel by Foscarini. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
22 sty 2014 19:13

Szary salon z odrobiną koloru

Wnętrza w neutralnych kolorach, wbrew pozorom, niełatwo zaaranżować, bo aż nazbyt często stają się bezbarwne i bezpłciowe. Jaka na to rada? Odrobina koloru i ponadczasowe, naturalne materiały.

Przestronny i otwarty na kuchnię i jadalnię pokój dzienny znajduje się w sporym domu położonym na peryferiach Warszaw, Wnętrze, zaprojektowane przez Katarzynę Koszałkę z pracowni mDom, jest nowoczesne, ale jednocześnie elegancki i pełne wyrafinowanej prostoty.

Duża w tym zasługa neutralnych szarości i beży, którymi projektanta operuje wyjątkowo pięknie. Starannie dobrano materiały, wiele mebli i elementów stałej zabudowy wykonano na zamówienie, dopasowując je do stylistyki i charakteru wnętrza.

W delikatnej i jasnej przestrzeni pokoju dziennego świetnie prezentują się sofy i stoliki kawowe firmy Natuzzi. Nad kanapami zawieszono efektowną skórzaną lampę. Zastosowanie ogrzewania podłogowego wymusiło wykończenie włoskim, jasnym kamieniem, specjalnie sprowadzanym pod tę realizację. Zasłony upięto na czarnych karniszach z elektrycznym systemem zasłaniania. Ściany wzbogacają piękne zdjęcia fotografa Leszka Boruca. 

To wnętrze, w którym zdecydowanie dobrze się odpoczywa! A piękny, intensywny kolor krzeseł w jadalni jest prawdziwą stylistyczną "kropką nad i".

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • michal, 2014-01-23 19:42:40

    no i bardzo elegancko, troszkę spokojnie, ale pewnie tak mialo byc

POLECAMY W SERWISACH