Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Telewizor zawieszony na ścianie na wygodnej wysokości. Oprócz wygodnego narożnika dodatkowe pufy do siedzenia. Projekt: Małgorzata Galewska. Fot. Bartosz Jarosz

Telewizor zawieszony na ścianie na wygodnej wysokości. Oprócz wygodnego narożnika dodatkowe pufy do siedzenia. Projekt: Małgorzata Galewska. Fot. Bartosz Jarosz
  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 16 cze 2016 14:47 (aktualizacja: 18 cze 2016 08:50)

Telewizor w salonie - zobacz jak go ustawić na mecz

Wszyscy, którzy uwielbiają śledzić piłkarskie zmagania na ekranie telewizora, wiedzą jak ważne jest jego odpowiednie ustawienie w salonie. Zobaczcie jak strefę telewizyjną urządzają architekci.

Aby przyjemność i komfort oglądania nie tylko meczów reprezentacji były na najwyższym poziomie należy zadbać o odpowiednią odległość telewizora od kanapy, dobrą widoczność z każdego miejsca w salonie oraz wygodne meble do siedzenia. 

Trwający turniej piłkarski Euro 2016 wzbudza wielkie emocje. Wielu z nas, szykując się na to święto futbolu, zadbało aby oglądać piłkarskie zmagania w doskonałej jakości. Najnowsze telewizory z technologia np. SUHD i UHD gwarantują wierne odwzorowanie kolorów i perfekcyjną ostrość obrazu, co sprawia, że we własnym salonie możemy poczuć się niczym na stadionie. Dopełnieniem domowej strefy kibica jest dopasowany do telewizora soundbar, który zapewnia potężny i niezwykle realistyczny dźwięk. Ale wysokiej jakości sprzęt audio i telewizor to nie wszystko. Trzeba je jeszcze odpowiednio ustawić aby cieszyć się komfortem we własnym salonie. Jeżeli nie wicie jak to zrobić skorzystajcie z doświadczenia architektów i projektantów wnętrz. Prezentujemy 10 salonów z komfortową strefą telewizyjną, urządzonych w różnych stylach i o różnym metrażu. A więc... do boju!

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA