• Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Redakcja
24 wrz 2015 14:17

Aranżacja salonu z jadalnią, ekspert radzi

Nasz ekspert przedstawia dwa pomysły na projekt aranżacji salonu z jadalnią.

 • Projekt salonu z jadalnią

  Witam, mam ogromną prośbę o projekt salonu z jadalnią, pokój ma 15m, długość pokoju to 450cm, szerokość to 320cm, po jednej stronie gdzie jest 320cm jest okno + balkon, po drugiej stronie są drzwi. Chciałabym umieścić tam kanapę narożną, szafkę rtv i rozkładany stół z czterema krzesłami, styl raczej nowoczesny, posiadam prostą szafkę rtv w kolorze venge, chciałabym dopasować kanapę i stół. Bardzo dziękuję i proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Odpowiedź:
arch. Agata Piltz, Studio Aranżacji Wnętrz Tryton:

Dzień dobry!

Ten pokój tak na prawdę ma tylko dwie możliwości ustawienia narożnej sofy lub kanapy. I w obu wersjach wyszło to fajnie choć zasada mówi, że stół powinien być jak najbliżej kuchni. Żeby za daleko nie chodzić z talerzami np pełnymi zupy.

Kolejny znak zapytania nad układem sofy przy oknie pod którym najprawdopodobniej jest kaloryfer. Nie powinno się spać z głowa przy kaloryferze.

Proj. Agata Piltz.
Proj. Agata Piltz.
Nie widziałam zdjęcia szafki rtv, podłogi i kolorów w pokoju. Ale dobrze było by otrzymać kolor wenge w meblach a ściany według obecnych trendów przemalować na biało lub szaro. Do tego krzesła, które będą mało widoczne w przestrzeni jak te ze znanego Szwedzkiego kraju.
Proj. Agata Piltz.
Proj. Agata Piltz.
Agata Piltz

 • O projektantce

  inż. arch. Agata Piltz

  Główny projektant w Studiu Aranżacji Wnętrz Tryton. Pracownia przygotowuje projekty aranżacji wnętrz mieszkań, domów, biur, sklepów, obiektów użyteczności publicznej oraz ogrodów. Opracowuje kompleksowe projekty aranżacji, jak również projekty kuchni, łazienek, rozwiązań funkcjonalnych, kolorystyki i oświetlenia.

  Studio Aranżacji Wnętrz Tryton, tel. 662 035 432, e-mail: projektywnetrza@projektywnetrza.pl, www.projektywnetrza.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH