• Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
04 sie 2016 09:00

Aranżacja ściany w małej łazience

Dywanik na podłodze i dobrane pod jego kolor ręczniki to dziś nie jedyna forma dekoracji łazienki. Nasz ekspert radzi, jak dzięki tapecie nadać temu wnętrzu indywidualny charakter.

 • Ściana w małej łazience

  Dzień dobry, chciałabym się zapytać jak rozwiązać ścianę w małej łazience. Łazienka jest mała w szaro - czarnych odcieniach. Na podłodze są płytki - kwadraty. Na głównej ścianie chciałabym fototapetę, np. komiks lub inny motyw w stylu skandynawskim. Czy poleciłabym mi Pani jakieś rozwiązanie? lub sklepy w Warszawie gdzie mogłabym zasięgnąć pomocy?
  Bożena Drożdż

Odpowiedź:
Maciejka Peszyńska-Drews - DesignCoach.pl:

Witam.
trochę trudno o kontretne sugestie nie znając układu pomieszczenia, jego wyglądu, kolorystyki, oświetlenia. Nie wiem co to znaczy ściana główna - na wprost wejścia? Z umywalką? Z toaletą?
Polecam szukanie inspiracji na portalach internetowych. Nieskończonym źródłem pomysłów aranżacyjnych jest także Pinterest. Przeglądając pomysły zrealizowane we wnętrzach na całym świecie, łatwiej jest znaleźć coś dla siebie:)
Natomiast sam motyw na fototapetę można znaleźć na stronach oferujących zdjęcia do zakupu, właśnie w celach dalszego jego wykorzystania. Na przykład Fotolia.
Taki motyw, zdjęcie, czy grafikę można zamówić w formie fototapety. (Jedynie rozdzielczość tego pliku musi być wystarczająco duża.) Można również wybrać z gotowych propozycji na stronach firm, które taką usługę proponują. Ustala się tam zazwyczaj potrzebny gabaryt, a czasem nawet kolorystykę wydruku. W Warszawie funkcjonuje stacjonarny oddział sklepu online Decomania. Warto się jednak do niego wybrać już z gotową koncepcją tego, jak chce Pani, żeby ta ściana wyglądała. I mieć w zanadrzu zdjęcia pomieszczenia. To ułatwi każdą konsultację :)
Powodzenia
Maciejka Design Coach

 • O projektantce:

  Maciejka Peszyńska-Drews - Design Coach.pl

   

  Jestem pierwszym w Polsce Design Coachem. To połączenie wiedzy projektanta z funkcją coacha, który w pracy nad wnętrzem wspiera pomysłowość i kreatywność klienta, pozwalając mu na realizację własnych wizji. Współpraca jest formą konsultacji i opiera się na budowaniu świadomości projektowej, tak, żeby klient samodzielnie dokonywał wyborów i podejmował decyzje, mogąc przy tym liczyć na profesjonalną opiekę projektanta i wsparcie techniczne.
  Prowadzę także Autorskie Studio Projektu, gdzie od lat opracowuję kompleksowe projekty wnętrz, szyte na miarę potrzeb. W efekcie powstają bardzo użytkowe, ale i designerskie wnętrza, które trafiają w gusta mieszkańców.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
 • Architektka, 2016-09-13 21:53:42

  Można pomyśleć o Corianie na ścianie. Elegancko, czysto, higienicznie.

POLECAMY W SERWISACH