• Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Rafał Konopka
10 cze 2014 13:52

Jak urządzić przedpokój w mieszkaniu, proszę o poradę!

Problem z aranżacją przedpokoju w mieszkaniu w kamienicy, nasza ekspertka proponuje ułożenie białej cegły na ścianie.

 • Problem z aranżacją przedpokoju

  Dzień Dobry, Mam problem z aranżacją przedpokoju. Jest dośc duży ponieważ jest to mieszkanie w kamienicy. Pomieszczenie jest wąskie i wysokie. Chciałabym obniżyć optycznie przepokój oraz go poszerzyć, bądź w jakiś sposób sprawić by był przytulny. W załączeniu przysłam zdjęcia pomieszczenia. Pozdrawiam Katarzyna Zachwieja.

Porady on-line.
Porady on-line.

Odpowiedź: 
arch. Agata Piltz, Studio Aranżacji Wnętrz Tryton:

Jeśli dobrze widzę to sufit z jednej strony jest skośny? A skosów raczej nie powinno się malować bo stają się ciężkie i przytłaczają pomieszczenie.
Może ułożenie białej cegły na ścianie lewej pomogło by ocieplić nastrój korytarza. Zamontowała bym na cegle też kinkiety, które by podświetliły strukturę ceglanej ściany i nadały ciepła przez światło. Cegła pasowała by również do belek drewnianych, które już tam są. 
Zmieniła bym też półkę na drewniana w kolorze podłogi. A fronty szafy zamieniła bym na białe lub drewniane także w kolorze podłogi.
Otrzymamy wnętrze jak z domku na polanie, ale dzięki takim zabiegom stanie się bardziej przytulny i miły.
Do takiej aranżacji jaką zaproponowałam na pewno nie będzie pasował ten parawan tylko donica z kwiatami, która również podzieli nam to wnętrze.
Agata Piltz

 • O projektantce

  inż. arch. Agata Piltz

  Główny projektant w Studiu Aranżacji Wnętrz Tryton. Pracownia przygotowuje projekty aranżacji wnętrz mieszkań, domów, biur, sklepów, obiektów użyteczności publicznej oraz ogrodów. Opracowuje kompleksowe projekty aranżacji, jak również projekty kuchni, łazienek, rozwiązań funkcjonalnych, kolorystyki i oświetlenia. 

  Studio Aranżacji Wnętrz Tryton, tel. 662 035 432, e-mail: projektywnetrza@projektywnetrza.pl, www.projektywnetrza.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH