Fot. My Room
Fot. My Room
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Rafał Konopka
21 marz 2014 09:20

Jak wyodrębnić pokój dla syna i małą sypialnię? Ekspert radzi

Projektant podpowiada jak w pokoju dziennym z aneksem kuchennym wyodrębnić pokój dla syna i małą sypialnię.

 • Aranżacja mieszkania dla matki i jej 4-letniego syna

  Witam, proszę o pomoc w zaaranżowaniu mieszkania o powierzchni 45,87 m2 dla mnie i mojego 4-letniego syna. Czy pomimo ograniczeń powierzchniowych uda się oprócz pokoju dziennego z aneksem kuchennym wyodrębnić również pokój dla syna i małą sypialnię dla mnie?
  Pozdrawiam, Agnieszka

Porady on-line
Porady on-line


Odpowiedź:

Justyna Majkowska - projektant wnętrz:

Justyna Majkowska
Justyna Majkowska

Witam Pani Agnieszko,
Moim zdaniem pokój dla Pani udałoby się wyodrębnić z przestrzeni salonowej. Problemem jest tylko brak okna. Można by było w ścianie działowej zamontować mleczne szyby lub luksfery, by doświetlić pomieszczenie. Z pewnością trochę straci na tym salon, ale wciąż znajdzie się miejsce na sofę i szafkę tv. Przeszklenia proszę zaplanować po zewnętrznych stronach ściany działowej, by telewizor nie zasłaniał światła. Obecną sypialnię B2.3 da się przearanżować na komfortowy pokój dla synka, w którym zmieści się łóżko, biurko i regał na książki czy zabawki. Na rysunku, w kolorze czerwonym - propozycje zmian.
Pozdrawiam serdecznie
Justyna Majkowska

 • O projektantce

  Justyna Majkowska

  Projektant wnętrz, dziennikarka Dobrze Mieszkaj i Dobrzemieszkaj.pl. Podchodzi do projektów z dużą wrażliwością, inwencją twórczą i wyrozumiałością do potrzeb zainteresowanych. Natura jest dla niej największą inspiracją, a jej zderzenie z cywilizacją i rozwojem technologicznym zawsze skutkuje niepowtarzalnymi projektami.

  Justyna Majkowska – projektant wnętrz

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
 • gość, 2014-03-24 08:40:28

  niezła zmiana :) fachowo!

POLECAMY W SERWISACH