Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Proj. Katarzyna Koszałka, mDom Studio Aranżacji Wnętrz. Fot. Bartosz Jarosz.

 • Autor: Redakcja
 • 16 cze 2015 11:22 (aktualizacja: 16 cze 2015 12:20)

Jak zaaranżować pokój na poddaszu? Porada eksperta

Nasza czytelniczka ma problem z urządzeniem pokoju na poddaszu doradzamy co zrobić, by wnętrze zyskało przestrzeń i funkcjonalność.

 • Aranżacja pokoju na poddaszu

  Witam, mam problem z pokojem na poddaszu chciałabym aby był elegancki nowoczesny, kolory ścian pomalowałabym na popielato meble kolorze białym i czarnym lecz nie wiem jak meble rozplanować pokój jest przeznaczony jako salon, ale my z mężem musimy w nim spać. Myślałam o szafie w zabudowie na jednej ścianie, chciałabym pomieścić stół oraz gdzie telewizor, sofę do spania na której ścianie proszę o pomoc lubię przestrzeń i funkcjonalność pokój ma 25m2.
  Małgorzata Orszula

Porady on-line.
Porady on-line.
Witam,

Wykorzystując skos w pokoju sugeruję postawić pod nim kanapę z funkcją spania, a na przeciwległej ścianie umieścić szafkę rtv i telewizor. W kącie za drzwiami wejściowymi do pokoju można "schować" dużą szafę. W projekt wpisałam ją w wymiarze 240cm długości, dzięki czemu zmieści się jeszcze w narożniku na przykład niższa komoda. Z obydwu stron kanapy można umieścić szafki, a stawiając na nich lampki, zyskamy kameralne oświetlenie funkcjonujące nie tylko jako nocne, ale także w wersji salonowej.
Przy takim ustawieniu mebli zostaje jeszcze miejsce na postawienie mobilnego fotela, który podobnie jak stolik kawowy trzeba przesunąć dla rozłożenia kanapy do spania. Taka aranżacja powinna z powodzeniem spełnić Państwa oczekiwania ustawiając pomieszczenie wygodne w użytkowaniu zarówno w wersji dziennej jak i nocnej.

Proj. Maciejka Peszyńska-Drews.
Proj. Maciejka Peszyńska-Drews.
Maciejka Peszyńska-Drews

 • O projektantce

  Maciejka Peszyńska-Drews

  Od 12 lat działamy w duecie, tworząc bardzo indywidualne projekty wnętrz, szyte na miarę potrzeb. W efekcie powstają bardzo użytkowe, ale i designerskie wnętrza, które trafiają w gusta mieszkańców. Mamy na koncie dziesiątki zrealizowanych inwestycji i usatysfakcjonowanych klientów.
  Kameralne warunki współpracy, połączenie kreatywności, wykształcenia artystycznego z wiedzą techniczną i budowlaną, dają gwarancję twórczej, rzetelnej i kompleksowej opieki nad projektem.

PROJEKTANT

Maciejka Peszyńska - Drews

Qubatura - Autorskie Studio Projektu

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA