• Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
07 gru 2016 15:57

Jak zabezpieczyć fototapetę przed wodą na ścianie prysznicowej? Ekspert radzi

Fototapeta to coraz częstszy sposób na dekorację łazienki. Nasz ekspert podpowiada na co zwrócić uwagę przygotowując ściany w tym wnętrzu.

 • Fototapeta na ścianie prysznicowej

  Witam, mam pytanie odnośnie fototapety na ścianie prysznicowej, w jaki sposób to jest zabezpieczone przed wodą? jak to się sprawdza na ścianie? Pozdrawiam
  Anna Kubala 

Odpowiedź:
Maciejka Peszyńska-Drews - DesignCoach.pl:

Dzień dobry,

Przede wszystkim podłoże ściany musi być perfekcyjnie przygotowane. Bardzo dobrze zagruntowane gruntem głęboko penetrującym. Na tak przygotowaną powierzchnię nakładamy tzw folię w płynie, czyli powłokę, która nie przepuszcza wody. na tak przygotowaną powierzchnię kleimy tapetę dedykowana do kabin prysznicowych. Jeśli producent zaleca to dodatkowo powierzchnię zabezpieczamy żywicą. Cała tajemnica tkwi w dokładności wykonania poszczególnych etapów prac oraz dobraniu odpowiedniej jakości tapety.
Z poważaniem
Maciejka Peszyńska-Drews
projektant wnętrz i Design Coach

 • O projektantce:

  Maciejka Peszyńska-Drews - Design Coach.pl

  Jestem pierwszym w Polsce Design Coachem. To połączenie wiedzy projektanta z funkcją coacha, który w pracy nad wnętrzem wspiera pomysłowość i kreatywność klienta, pozwalając mu na realizację własnych wizji. Współpraca jest formą konsultacji i opiera się na budowaniu świadomości projektowej, tak, żeby klient samodzielnie dokonywał wyborów i podejmował decyzje, mogąc przy tym liczyć na profesjonalną opiekę projektanta i wsparcie techniczne.
  Prowadzę także Autorskie Studio Projektu, gdzie od lat opracowuję kompleksowe projekty wnętrz, szyte na miarę potrzeb. W efekcie powstają bardzo użytkowe, ale i designerskie wnętrza, które trafiają w gusta mieszkańców.

 

 •  

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH