• Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Rafał Konopka
24 marz 2015 12:37

Jakie kolory i dodatki dobrać do salonu?

Czytelniczka prosi o radę w sprawie zestawienia kolorów i dodatków do salonu, ekspert odpowiada.

 • Kolorystyka do salonu

   Witam. Bardzo chciałabym poznać Pani zdanie na temat kolorystyki jaką sobie wybrałam do salonu. Mam już krzesła do jadalni biało brązowe, lecz teraz jestem zakochana w szarości, chciałam dobrać do tego biało brązowy narożnik i dywan w odcieniu szarości jak i również pomalować na szaro ścianę za tv. Reszta mebli będzie biała..czy uważa Pani że takie zestawienie kolorów będzie pasowało? Pozdrawiam i z góry dziękuję ;) Aga

Odpowiedź:
Maciejka Peszyńska-Drews - Autorskie Studio Projektu QUBATURA

Połączenie szarości i brązu może być bardzo interesujące - wszystko zależy od tonacji tych barw. Jeśli brąz jest czekoladowy - uzupełniałabym go szarością w odcieniach gołębich, natomiast jasny brąz - można swobodnie połączyć z grafitem.
Proszę pomyśleć nad kanapą w modnym melanżu szaro-beżowym z palety kolorów ziemi, byłby to dobry łącznik pomiędzy chłodną szarością ściany i brązowymi krzesłami.

Maciejka Peszyńska-Drews
Design Coach

 • O projektantce

  Maciejka Peszyńska-Drews

  Od 12 lat działamy w duecie, tworząc bardzo indywidualne projekty wnętrz, szyte na miarę potrzeb. W efekcie powstają bardzo użytkowe, ale i designerskie wnętrza, które trafiają w gusta mieszkańców. Mamy na koncie dziesiątki zrealizowanych inwestycji i usatysfakcjonowanych klientów.
  Kameralne warunki współpracy, połączenie kreatywności, wykształcenia artystycznego z wiedzą techniczną i budowlaną, dają gwarancję twórczej, rzetelnej i kompleksowej opieki nad projektem.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH