• Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
04 sie 2016 13:29

Jakie płytki do kuchni? Ekspert radzi

Płytki ceramiczne to idealny materiał na wykończenie podłogi i ścian w kuchni. Nasz ekspert podpowiada jaką wielkość płytek wybrać.

  • Duże płytki w kuchni

   Proszę o odpowiedź na pytanie 1.Czy płytki 60x60 nie są zbyt duże do pomieszczenia kuchennego 4,20m na 3,50m2. Jak je najlepiej ułożyć w karo czy prosto? Dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedź:
Maciejka Peszyńska-Drews - DesignCoach.pl:

Witam, ten rozmiar wydaje się wręcz idealny do Pani pomieszczenia. Rekomenduję ułożenie prosto, tym bardziej, że płytki idealnie niemal rozmierzają się pomiędzy ścianami.
Powodzenia
Maciejka Design Coach

 • O projektantce:

  Maciejka Peszyńska-Drews - Design Coach.pl

  Jestem pierwszym w Polsce Design Coachem. To połączenie wiedzy projektanta z funkcją coacha, który w pracy nad wnętrzem wspiera pomysłowość i kreatywność klienta, pozwalając mu na realizację własnych wizji. Współpraca jest formą konsultacji i opiera się na budowaniu świadomości projektowej, tak, żeby klient samodzielnie dokonywał wyborów i podejmował decyzje, mogąc przy tym liczyć na profesjonalną opiekę projektanta i wsparcie techniczne.
  Prowadzę także Autorskie Studio Projektu, gdzie od lat opracowuję kompleksowe projekty wnętrz, szyte na miarę potrzeb. W efekcie powstają bardzo użytkowe, ale i designerskie wnętrza, które trafiają w gusta mieszkańców.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
 • Gość, 2016-09-12 14:03:58

  Zamiast płytek fajnym pomysłem są płyty z betonu archtektonicznego.

POLECAMY W SERWISACH