Proj. Maciejka Peszyńska-Drews. Fot. Design Coach.pl
Proj. Maciejka Peszyńska-Drews. Fot. Design Coach.pl
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Rafał Konopka
13 maj 2016 09:25

Mała łazienka z WC: zobacz jak ją zaaranżować

Urządzenie łazienki w bloku, która zazwyczaj ma małą powierzchnię stanowi nie lada wyzwanie. Przy aranżowaniu jej zwykle towarzyszy odwieczny dylemat: wanna czy prysznic. Nasz ekspert podpowiada jak sobie z tym poradzić.

 • Aranżacja łazienki z WC

  Dzień dobry mamy małą łazienkę z WC w bloku. Czy jeżeli prześlę Pani zdjęcie - będę mogła prosić o wskazówki, sugestie jak ja urządzić. Lubię styl nowoczesny. Zastanawiamy się z mężem czy dalej wstawiać wannę do łazienki czy może kabinę prysznicową? Czy możemy prosić o pomoc?

Porady on-line
Porady on-line
Odpowiedź:
Maciejka Peszyńska-Drews - DesignCoach.pl:

Pani Joanno,
Na pytanie czy lepiej wanna czy prysznic nie odpowiem, bo na to musicie sobie Państwo sami odpowiedzieć. Czy korzystacie z kąpieli, relaksujecie się w wannie, czy też nie, i dużo bardziej przydałby się prysznic. Kabina daje więcej przestrzeni "po podłodze" w pomieszczeniu, jest bardziej ekologicznym i higienicznym rozwiązaniem i dla większości w dzisiejszym zagonionym świecie - dużo wygodniejszym rozwiązaniem. Ale tym bardziej, zwolennicy kąpieli w piance, powinni celebrować swoje nawyki i nie zabierać sobie takich przyjemności :)
Popełniłam na ten dokładnie temat wpis na moim blogu : http://designcoach.pl/wanna-czy-prysznic/
Wracając do aranżacji. Jeśli zdecydujecie się Państwo na kabinę prysznicową, sugeruję zmienić miejsce umywalki i prysznic wstawić w narożnik na wprost wejścia. Z boku zostanie jeszcze miejsce na wysoki słupek szafki. Łazienka będzie wygodniejsza, bardziej ustawna i przestronna. Mam nadzieję, że ten plan pomoże Pani w dalszych rozważaniach i przybliży do ostatecznych decyzji.
z życzeniami powodzenia
Maciejka Peszyńska-Drews
Design Coach
łazienka1.jpg
łazienka1.jpg
Proj. Maciejka Peszyńska-Drews - Design Coach.pl
Proj. Maciejka Peszyńska-Drews - Design Coach.pl

 • O projektantce:

  Maciejka Peszyńska-Drews - Design Coach.pl

  Jestem pierwszym w Polsce Design Coachem. To połączenie wiedzy projektanta z funkcją coacha, który w pracy nad wnętrzem wspiera pomysłowość i kreatywność klienta, pozwalając mu na realizację własnych wizji. Współpraca jest formą konsultacji i opiera się na budowaniu świadomości projektowej, tak, żeby klient samodzielnie dokonywał wyborów i podejmował decyzje, mogąc przy tym liczyć na profesjonalną opiekę projektanta i wsparcie techniczne.
  Prowadzę także Autorskie Studio Projektu, gdzie od lat opracowuję kompleksowe projekty wnętrz, szyte na miarę potrzeb. W efekcie powstają bardzo użytkowe, ale i designerskie wnętrza, które trafiają w gusta mieszkańców.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH