• Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Redakcja
08 sty 2016 13:33

Porada eksperta w sprawie aranżacji łazienki

Nasza projektantka podpowiada jak zaaranżować łazienkę z oknem do podłogi tak, aby zmieściła się w niej wanna.

 • Aranżacja łazienki

  Witam! Mam prośbę nie mam pojęcia jak zaaranżować łazienkę z oknem do podłogi tak aby zmieściła się w niej wanna. W projekcie przewidziany jest prysznic ale to nie wchodzi w grę. Bidet nie jest konieczny.
  Patrycja Wychowaniec

Porady on-line.
Porady on-line.

Odpowiedź:

Maciejka Peszyńska-Drews - DesignCoach.pl:

Pani Patrycjo,
jeśli rezygnuje Pani z bidetu (funkcję tę można połączyć z klasyczną miską ustępową pod postacią tzw. "bidetki"), to wanna zmieści się bez problemu w miejscu kabiny prysznicowej. I to zarówno prostokątna - w projekcie wstawiony jest model w wymiarach 160x80cm, jak i narożna asymetryczna (tu wymiary 150x100), choć w tym wypadku należy sprawdzić na ile pozwala nam odległość okna od ściany, bo to w planie nie zostało opisane, więc ważne jest, żeby skorygować te parametry przed wybieraniem wanny. Mamy więc tu nawet pewną dowolność, która pozwala na dokonanie wyboru wedle własnego upodobania i potrzeb :)
Wersja 1
Proj. Maciejka Peszyńska-Drews - DesignCoach.pl
Proj. Maciejka Peszyńska-Drews - DesignCoach.pl
Wersja 2
Proj. Maciejka Peszyńska-Drews - DesignCoach.pl
Proj. Maciejka Peszyńska-Drews - DesignCoach.pl
Fot. Maciejka Peszyńska-Drews - DesignCoach.pl
Fot. Maciejka Peszyńska-Drews - DesignCoach.pl
Mam nadzieję, że pomogłam.
z poważaniem
Maciejka Peszyńska-Drews
DesignCoach.pl

 • O projektantce:

  Maciejka Peszyńska-Drews - 
  Design Coach.pl

  Jestem pierwszym w Polsce Design Coachem. To połączenie wiedzy projektanta z funkcją coacha, który w pracy nad wnętrzem wspiera pomysłowość i kreatywność klienta, pozwalając mu na realizację własnych wizji. Współpraca jest formą konsultacji i opiera się na budowaniu świadomości projektowej, tak, żeby klient samodzielnie dokonywał wyborów i podejmował decyzje, mogąc przy tym liczyć na profesjonalną opiekę projektanta i wsparcie techniczne.
  Prowadzę także Autorskie Studio Projektu, gdzie od lat opracowuję kompleksowe projekty wnętrz, szyte na miarę potrzeb. W efekcie powstają bardzo użytkowe, ale i designerskie wnętrza, które trafiają w gusta mieszkańców.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH