• Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Rafał Konopka
19 maj 2014 13:53

Proszę o pomoc w metamorfozie sypialni

Nasz ekspert podpowiada, jakie kolory i dodatki wybrać, aby odświeżyć aranżację sypialni.

 • Metamorfoza sypialni

  Witam, urządzam metamorfozę mojej sypialni, której bazą jest czekoladowo-brązowa oprawa okien, rama łóżka, drzwi. Chciałam aby sypialnia była w ciepłym kremowym oraz niebieskim. A niebieska ma być jedna ściana i dodatki. Tylko nie wiem jaki dobrać odcień niebieskiego, aby nie było jak w pokoju dziecinnie. Jaki odcień będzie pasował? Podłoga jest jasna. Proszę o radę.

Odpowiedź:

Małgorzata Brewczyńska, pracownia projektowa Inventive Interiors:

Witam serdecznie
Do wspomnianej bazy kolorystycznej sypialni tak naprawdę będzie pasował każdy odcień niebieskiego. Wszystko zależy od tego, jaki finalny klimat chciałaby Pani uzyskać.
Aby sypialnia nie była za ciemna, na ścianę proponuję średnie odcienie niebieskiego. Dodatki wówczas mogą być zarówno ciemniejsze i jaśniejsze, dla dodania ciekawej głębi. Proszę również pamiętać aby wybrane faktury materiałów były miękkie i przytulne w dotyku - w końcu sypialnia to miejsce odpoczynku!

Pozdrawiam
Małgorzata Brewczyńska

 • O projektantce

  Małgorzata Brewczyńska - pracownia Inventive Interiors

  Biuro działa z myślą tworzenia niepowtarzalnych wnętrz, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i upodobań klienta myśląc o funkcjonalności oraz odpowiednim doborze elementów. W swojej ofercie posiada usługi projektowania i aranżacji wnętrz mieszkalnych i komercyjnych drogą tradycyjną, jak również online.

  Pracownia Inventive Interiors

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH