• Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Rafał Konopka
04 lip 2014 10:38

Proszę o pomoc w urządzeniu gabinetu z pokoju

Podpawiadamy jak ustawić meble i dobrać kolory tak, by urządzić z pokoju mały gabinet do pracy.

 • Jak urządzić w pokoju gabinet?

  Witam, chciałabym urządzić z tego pokoju mały gabinet do pracy. Póki co stoi w nim suszarka z wiszącymi ubraniami, kojec dla psa i deska do prasowania-taka prasowalnio-suszarnia + mała graciarnia. Chętnie wyrzuciłabym te stare meble, ten pokój zasługuje na dobry styl ale nie mam zmysłu do aranżacji, stąd moja prośba o pomoc w tym zakresie. W załączniku przesyłam zdjęcie wymiarów pokoju. Liczę na wsparcie, z góry dziękuję i pozdrawiam!
  Iwona Błędzka

Porady on-line.
Porady on-line.

Porady on-line.
Porady on-line.

Porady on-line.
Porady on-line.

Odpowiedź:

Małgorzata Brewczyńska, pracownia projektowa Inventive Interiors: 

Witam, w załączniku dwie opcje - układ mebli w zależności od potrzeb i konkretnego przeznaczenia pokoju. 

W gabinecie warto rozważyć meble wykonane na zamówienie - wtedy można je dostosować do własnych wymagań, uwzględniając odpowiednią wielkość blatu do pracy, miejsce na książki/ dokumenty/ segregatory i wszystkie sprzęty (komputer, drukarka, itd).

Pomieszczenie nie jest duże, więc sugerowałabym jasne kolory - biel, kremy, beże, szarości. Takie odcienie nie rozpraszają, pozwalają skupić się na pracy i relaksują. Dodatkiem może być ciemne drewno (nawiązując do drzwi). 

Zastosowanie delikatnej tapety na jednej ścianie ociepli i urozmaici wnętrze, a wkomponowanie nawet niewielkiego elementu lustra powiększy je optycznie.

Małgorzata Brewczyńska.
Małgorzata Brewczyńska.

Pozdrawiam

Małgosia Brewczyńska

 • O projektantce

  Małgorzata Brewczyńska - pracownia Inventive Interiors

  Biuro działa z myślą tworzenia niepowtarzalnych wnętrz, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i upodobań klienta myśląc o funkcjonalności oraz odpowiednim doborze elementów. W swojej ofercie posiada usługi projektowania i aranżacji wnętrz mieszkalnych i komercyjnych drogą tradycyjną, jak również online. 

  Pracownia Inventive Interiors

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH